Povezane vesti
Jaka košava u južnom Banatu orkanske jačine
RTV 07.02.2018
NOVI SAD - Republički hidrometeorološki zavod Srbije izdao je upozorenje za područje južnog Banata na olujni vetar (košavu), koji će tokom dana povremeno biti orkanske jačine. Jugoistočni vetar će, kako se navodi, dostizati maksimalnu brzinu od 25 do 30… »
Umereno do potpuno oblačno, najviša dnevna u NS oko 10°C
Moj Novi Sad 07.02.2018
Republički hidrometeorološki zavod izdao je upozorenje da će u sredu duvati jak i olujni jugoistočni vetar na jugu Banata sa udarima preko 24 metara u sekundi. U Srbiji će biti umereno i potpuno oblačno, u većem delu zemlje toplo i vetrovito. Tokom dana… »
Vesti dana »
Bivša zvaničnica Trampove administracije: Pokret MAGA je mrtav, vlast vodi politiku prema Iranu pod uticajem Izraela
Euronews pre 16 minutajoš 32 povezane
Lokalni izbori u Srbiji, 10 novih trka: Ko, gde, kada i kakva je uloga 'fantomskih lista'
NIN pre 13 satijoš 8 povezanih
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Danas pre 17 satijoš 2 povezane
Prekid saradnje Srbije sa Evrodžastom: "Na svaki način se otežava da se dođe do visoke korupcije i organizovanih kriminalnih grupa"
N1 Info pre 13 satijoš 2 povezane
Izvestiteljka UN: Genocid u Palestini sproveden uz međunarodnu zajednicu, naše vlade ga odobravaju
Beta pre 2 satajoš 27 povezanih


