Повезане вести
Заев прихвата географску одредницу у новом имену Македоније
Ал Јазеера 07.02.2018
Прихватање географске одреднице у новом имену државе је начин да се оконча вишедеценијски спор са Грчком, сматра македонски премијер. Македонски премијер Зоран Заев саопштио је да је спреман да прихвати географску одредницу у… »
Заев прихвата географску одредницу у новом имену Македоније
РТВ 07.02.2018
СКОПЉЕ - Македонски премијер Зоран Заев саопштио је да је спреман да прихвати географску одредницу у новом имену државе јер сматра да је то начин да се оконча вишедеценијски спор са Грчком. Македонска влада, међутим, не жели да… »
Бошњаковски: Најбоље да детаљи преговора са Грчком и даље остану тајна
Курир 07.02.2018
"Детаље преговора у овој фази нећемо откривати с обзиром на то да је реч о процесу од веома великог значаја и дугогодишњем проблему који води ка решењу. А решење ће бити резултат заједничког компромиса које ће заштити… »
Вести дана »
"За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката" Софронијевић: Врло је једноставна процедура
Блиц пре 7 сатијош 1 повезана
Студенти Правног факултета обележили годину дана од почетка блокаде овог факултета: Говор испред Председништва, подршка тужиоцима
Данас пре 3 сатајош 1 повезана
Укида се ово стајалиште у Београду Измене трају све до фебруара, ево шта је са линијама јавног превоза
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана





