Povezane vesti
Osumnjičenom za ubistvo oca pritvor do 30 dana: Branio se ćutanjem
Večernje novosti 07.02.2018
Radoš Ljumović saslušan u sredu zbog ubistva oca Branimira. Utvrđuje se da li je bio uračunljiv u vreme zločina. RADOŠ Ljumović (36), koji se tereti za ubistvo oca Branimira (79), priveden je u sredu na saslušanje u beogradsko Više javno tužilaštvo, u… »
Očuhu monstrumu preti 40 godina: Nasmrt pretukao bebu jer mu je smetao njegov plač, a majka sve to mirno gledala
Blic 07.02.2018
Nerminu Šišiću i Jeleni Jovović, očuhu i majci petnaestomesečnog dečaka Pavla koji je prekjuče preminuo od posledica brutalnih batina, određen je pritvor do 30 dana nakon jučerašnjeg saslušanja kod sudije za istragu Višeg suda u Podgorici. Crnogorska… »
Dizajner osumnjičen za surovo ubistvo oca: Određen pritvor do 90 dana, preti mu 15 godina robije!
Kurir 07.02.2018
BEOGRAD - Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu odredio je danas pritvor Radošu Ljumoviću, koji je osumnjčen da je juče popodne ubio svog oca Branimira (69) u porodičnom srtanu u Resavskoj ulici u centru Beograda! Kako je za Kurir potvrdila… »
Vesti dana »
Odbor sazvan povodom smrti studentkinje usvojio zaključke bez prisustva opozicije
N1 Info pre 2 satajoš 30 povezanih
Letnje računanje vremena u Srbiji počinje 29. marta pomeranjem sata za jedan čas unapred
Naslovi.ai pre 1 satjoš 32 povezane
Vremenske prilike i otežani uslovi na putevima u Srbiji tokom vikenda 28-29. mart 2026.
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 51 povezana





