Povezane vesti
Plenković dao potporu Kosovu u procesu europskih integracija
SEEbiz 07.02.2018
ZAGREB - Hrvatski premijer Andrej Plenković koji je u srijedu u Banskim dvorima primio predsjednika Skupštine Kosova Kadrija Veselija izrazio je potporu Kosovu u procesu europskih integracija, naglasivši da je Hrvatska spremna u tome pomoći… »
Provokacija iz Zagreba: Plenković podržao Prištinu na evropskom putu
Blic 07.02.2018
Hrvatski premijer Andrej Plenković razgovarao je danas u Banskim dvorima sa predsedavajućim kosovskog parlamenta Kadrijem Veseljijem i tom prilikom izrazio podršku Prištini u procesu evropskih integacija, javila je HINA. Agencija prenosi da je… »
Nove provokacije iz Hrvatske: Plenović podržao evropski put i ponudio pomoć samoproglašenom Kosovu
Večernje novosti 07.02.2018
Hrvatski premijer Andrej Plenković razgovarao je u Banskim dvorima sa predsedavajućim parlamenta samoproglašenog Kosova Kadrijem Veseljijem. Hrvatski premijer Andrej Plenković razgovarao je u Banskim dvorima sa predsedavajućim parlamenta… »
Vesti dana »

Vučić: EU će za sedam dana proglasiti Jadar za svoj strateški projekat
Danas pre 2 satajoš 6 povezanih

Kremlj: Primirje na energetsku infrastrukturu tiče se rafinerija, gasovoda i elektrana
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

Remi Severne Makedonije i Velsa, bitni trijumfi Crne Gore i Češke u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo
Danas pre 18 minutajoš 1 povezana

Rusija i Ukrajina postigle dogovor o primirju na Crnom moru, kažu iz Bele kuće
Blic pre 2 satajoš 1 povezana