Povezane vesti
Zdjelar bez uvijanja: "Kad je Zvezda zvala, rekao sam NE"
Sportske.net 07.02.2018
Vezni fudbaler Partizana Saša Zdjelar ponovo se osvrnuo na letošnji prelazni rok i činjenicu da je imao ponudu Crvene zvezde. Bivši fudbaler OFK Beograda i Olimpijakosa Saša Zdjelar realizovao je ove zime transfer u Partizan iz trećeg pokušaja. Vezista… »
"Kad je zvala Zvezda rekao sam NE"
Vesti online 07.02.2018
Ove zime iz "stotog" pokušaja Partizan je uspeo da dovede iz Olimpijakosa Sašu Zdjelara, nekadašnjeg člana zlatne generacije srpksh omladinaca koja se okitila titulom na Novom Zelandu. Mladi vezista kaže da je bilo poziva i iz ljtog rivala Crvene zvezde… »
Zdjelar: Zvezdi odmah rekao - ne!
Večernje novosti 07.02.2018
Mladi vezista otkriva koliko je emotivno vezan za klub čiji je član postao pre sedam dana: Pevao sam himnu Partizana na prvom meču između crno-belih i Olimpijakosa. OD IZVEŠTAČA "NOVOSTI": LIMASOL PRIČE o ostvarenju dečačkih snova i dolasku u klub za… »
Vesti dana »
Nove cene goriva u Srbiji: Evrodizel poskupeo, benzin ostao isti
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 30 povezanih
Magla i hladno vreme otežavaju saobraćaj u Srbiji, uz prognozu stabilnog i toplog vremena do kraja nedelje
Naslovi.ai pre 14 minutajoš 27 povezanih
Obezbeđenje ispred zgrade Banovine skinulo šetalicu „Srednjoškolci uz Jaćimovića“
Nedeljnik pre 1 satjoš 15 povezanih
Revidirana fiskalna strategija: Em poskupeli, em produžen rok za izgradnju Nacionalnog stadiona i EKSPO-a
Danas pre 19 minutajoš 6 povezanih
Miljuš (SSP): Proces izbora članova REM je smejanje u lice Evropskoj komisiji i Evropskom parlamentu
Beta pre 49 minutajoš 9 povezanih



