Povezane vesti
Radikali odgovorili na pritiske EU: Srbija se neće odreći Kosova i Metohije! (video)
Pravda 08.02.2018
Na današnjoj konferenciji za novinare, član Predsedničkog kolegijuma i narodni poslanik Miljan Damjanović podsetio je prisutne da Srpski radikali godinama unazad upozoravaju da pritisci koji dolaze iz Evropske unije, iz raznih zapadnih ambasada, od… »
Damjanović (SRS): Pravi je trenutak da se okrenemo Rusiji
Kurir 08.02.2018
BEOGRAD - Funkcioner Srpske radikalne stranke (SRS) Miljan Damjanović izjavio je danas da je pravi trenutak da aktuelna vlast prekine "strmoglavi put" ka Evropskoj uniji i okrene se Rusiji. Damjanović je, kako je saopštila SRS, rekao da radikali godinama… »
Damjanović: Pritisci EU imaju za cilj uništavanje i rasparčavanje Srbije
Beta video 08.02.2018
BEOGRAD - Narodni poslanik Miljan Damjanović podsetio je prisutne da Srpski radikali godinama unazad upozoravaju da pritisci koji dolaze iz Evropske unije, iz raznih zapadnih ambasada, od država članica NATO pakta – imaju kao jedini cilj uništavanje i… »
Ukoliko želimo da postanemo punopravni član EU, moramo da se odreknemo Kosova i Metohije
Beta video 08.02.2018
BEOGRAD - „Johanes Han je javno saopštio Aleksandru Vučiću da ukoliko želimo da postanemo punopravni član Evropske unije, moramo da se odreknemo Kosova i Metohije, da predamo Hrvatskoj 10.000 hektara zemlje na levoj obali Dunava , da joj isplatimo 40… »
Vesti dana »

Delegacija Srpske liste sa Sorensenom: Hitno sprovođenje Briselskog sporazuma, ZSO prioritet
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Pet ranjenih u oružanom napadu u američkoj vojnoj bazi u Džordžiji, napadač je vojni narednik
Danas pre 5 satijoš 1 povezana