Povezane vesti

Posle sukoba između Miljane i Lune, Anabela i Miljanina majka se srele oči u oči, evo šta su rekle o ćerkama i skandalu…

Posle sukoba između Miljane i Lune, Anabela i Miljanina majka se srele oči u oči, evo šta su rekle o ćerkama i skandalu…

Telegraf 08.02.2018
Marija Kulić i Anabela nisu pričale sve dok se nisu pojavile pred kamerama, a onda su se jedna drugoj javno obratile. Miljanina majka Marija Kulić i sestra Ana, kao i Lunina majka Anabela, gošće su u večerašnjem programu Zadruge, a na samom… »
Nemojte tu da mi se kur*ite, a jedete paštete i suvi hleb! Krunićka oplela po zadrugarima, svi je bledo gledali, a onda ih je…

Nemojte tu da mi se kur*ite, a jedete paštete i suvi hleb! Krunićka oplela po zadrugarima, svi je bledo gledali, a onda ih je…

Telegraf 08.02.2018
Posle neispunjenog zadatka i odluke Velikog šefa da se sami kazne, Jelena Krunić je za stolom oplela po svima. Nakon što su zadrugari pali na zadatku ispunjavanja mozgalica trebalo je da sami odluče kakvu će kaznu snositi. Jelena Krunić je na… »
Luna tražila Slobi da joj pokaže stopala, pa onda umiljatim glasom izgovorila ono što do sada nije! (video)

Luna tražila Slobi da joj pokaže stopala, pa onda umiljatim glasom izgovorila ono što do sada nije! (video)

Telegraf 08.02.2018
Luna i Sloba izležavali su se u krevetu, a onda je Đoganijeva počela da mu se umiljava. Već je poznato koliko Luna voli Slobina stopala, a gledaoci su imali priliku da vide i kako mu ljubi prste na nogama, pa su se golupčići i danas dohvatili ove… »
Luna otkrila detalje iz Darkovog privatnog života! Evo šta mu komšije priređuju svako jutro! (video)

Luna otkrila detalje iz Darkovog privatnog života! Evo šta mu komšije priređuju svako jutro! (video)

Telegraf 08.02.2018
Đoganijeva je komšinica sa Darkom Lazićem, a sada je ispričala kakve neprijatnosti on doživljava od svojih suseda. Pevač je u poslednje vreme u centru pažnje zbog svog privatnog života i razvoda od pevačice Ane Sević, a Luna Đogani je u… »
Ako ne smire tu bolesnicu ja ću otkriti istinu o svemu! Gagi Đogani van sebe zbog svađe Miljane i Lune, spreman je da…

Ako ne smire tu bolesnicu ja ću otkriti istinu o svemu! Gagi Đogani van sebe zbog svađe Miljane i Lune, spreman je da…

Telegraf 08.02.2018
- Ne budem li video neki boljitak tamo, da smire tu budalu jednu, tog retarda, tu bolesnicu... Ako tu bolesnicu ne budu smirili, ja ću da otkrijem celu istinu o svemu! - kaže Gagi, ali ne želi da otkrije na šta je tačno mislio. Miljana Kulić je… »

Vesti dana »