Повезане вести

Повратак тенису: Типсаревић поново тренира!

Повратак тенису: Типсаревић поново тренира!

Хот спорт 09.02.2018
Јанко Типсаревић вратио се тренинзима након петомесечне паузе. Српски тенисер, иначе тренутно 133. на АТП листи, је због повреде бутног мишића ван терена још од августа прошле године. Последњи меч одиграо је у другом колу УС… »
Враћа се Типса

Враћа се Типса

Мондо 09.02.2018
Српски тенисер почео да тренира јачим интензитетом након операције и паузе од пет месеци. Фото: МН Пресс Добре вести! Јанко Типсаревић ван терена је још од краја августа, када је после елиминације у другом колу УС Опена објавио… »
Типсаревић се опоравио од повреде после пет месеци

Типсаревић се опоравио од повреде после пет месеци

Дневник 09.02.2018
БЕОГРАД: Српски тенисер Јанко Типсаревић опоравио се од повреде после пет месеци паузе. Типсаревић је због повреде бутног мишића последњи меч у синглу одиграо крајем августа када је елиминисан у другом колу Ју-Ес опена од… »
Крај дуге паузе: Типсаревић опет на терену /видео/

Крај дуге паузе: Типсаревић опет на терену /видео/

Спортал блиц 08.02.2018
Дуга пауза је иза Јанка Типсаревића и поново је на терену! Српски тенисер је у октобру имао операције на обе ноге, а пет месеци касније поново трчи. То је објавио на Инстаграм профилу. Типсаревић је имао велике проблеме са… »

Вести дана »