Povezane vesti
Štrahe: Kosovo je deo Srbije
Mondo 11.02.2018
U Beograd sutra dolazi austrijski vicekancelar Hajnc Kristijan Štrahe. Evo šta je poručio pred posetu Srbiji... Foto: Szilard Koszticsak/MTI via AP Štrahe na slici levo Štrahe, koji je i savezni ministar za javnu upravu i sport, rekao je uoči posete… »
Štrahe: Sever Kosova treba da ima pravo na samoopredeljenje
Vesti online 11.02.2018
Vicekancelar Austrije Hajnc-Kristijan Štrahe izjavio je da je Kosovo bez sumnje deo Srbije i da bi bilo poželjno da sever Kosova ima pravo na samoopredeljenje ili autonomiju, kao i da je pogrešno ukoliko bi se na Beograd vršio pritisak da prizna Kosovo… »
Štrahe odbrusio šiptarima pred dolazak u Beograd: Kosovo je deo Srbije i ne pritiskajte je da ga prizna
Pravda 11.02.2018
Kosovo je bez sumnje deo Srbije i njegovo priznanje jedino je stvar Srbije, a pritiskati je da prizna Kosovo je pogrešan put, izjavio je austrijski vicekancelar Hajnc-Kristijan Štrahe uoči sutrašnje posete Beogradu. "Mislim da je priznanje Kosova jedino… »
Štrahe: Priznanje Kosova jedino je stvar Srbije
RTV 11.02.2018
BEOGRAD - Priznanje Kosova jedino je stvar Srbije, a pritiskati je da prizna Kosovo je pogrešan put, poručio je austrijski vicekancelar Hajnc-Kristijan Štrahe uoči posete Beogradu. "Mislim da je priznanje Kosova jedino stvar Srbije. Pritiskati zemlju… »
Vesti dana »

Nevreme stiglo do Bačke – na udaru Sombor, moguć grad i udari olujnog vetra
RTV pre 1 satjoš 24 povezane

Ekskluziva Rojtersa: Ovo su svi uslovi koje je Putin postavio Ukrajini
Vesti online pre 1 satjoš 24 povezane

Netanjahu najavljuje nastavak pregovora o oslobađanju talaca i okončanju rata pod uslovima Izraela
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 35 povezanih

Centralna izborna komisija u Prištini odbila zahtev Srpske liste za učešće na izborima
RTV pre 2 satajoš 21 povezana

Mali: Marže u najvećim trgovinskim lancima biće ograničene na maksimalnih 20 odsto
Biznis.rs pre 4 satijoš 24 povezane