Povezane vesti
‘Probudio se’ srpski boks: Epicentar velike boks scene Srbije krajem januara u Jagodini (foto)
Hot sport 11.02.2018
Veliki broj prijava stiglo je za pojedinačno prvenstvo Srbije u boksu. Ono će se održati od 21. do 24. februara u sportskoj dvorani Jassa u Jagodini. Kvalifikaciono takmičenje za najbolje boksere Srbije počinje 21. februara, dok će finale 24. februara… »
Šampionat Srbije u boksu od 21. februara u Jagodini
Radio 021 11.02.2018
Šampionat Srbije u boksu, koji je ujedno i kvalifikaciono takmičenje za mesto u reprezentaciji, održaće se od 21. do 24. februara u Jagodini. Šampionat Srbije je veliki izazov za sve klubove i njihove boksere, jer šampione očekuju vrhunski uslovi za… »
Spektakl: Jagodina će 24. februara biti epicentar srpskog boksa
Sportal blic 11.02.2018
Srpski boks se probudio iz dubokog sna. Ovu konstataciju povrđuje činjenica da se za pojedinačno prvenstvo Srbije prijavio veliki broj takmičara iz cele zemlje, što već dugi niz godina nije bio slučaj. Epicentar velike boks scene Srbije od 21. do 24… »
Vesti dana »
"Potkradani smo od prvog minuta": Tanjga besan na sudiju posle poraza od Crvene zvezde
Mondo pre 4 satijoš 23 povezane
"(Skoro) savršen par": Brižit negirala da je Emanuela Makrona ošamarila zbog 30 godina mlađe glumice (video)
Kurir pre 4 satijoš 3 povezane
Početak finalne utakmice Kupa Srbije u fudbalu kasnio pola sata, održan minut ćutanja u znak sećanja na Vladimira Cvetkovića
Danas pre 5 satijoš 1 povezana





