Povezane vesti
U bolnicu dovezen sa slabim pulsom i bez svesti: Nova droga hara Srbijom, prva žrtva iz Beograda
Srbija danas 11.02.2018
Gora od heroina. Lekovi poput suboteksa koji bi trebalo da pomognu korisnicima narkotika u "skidanju" sa heroina mogu da izazovu još veću zavisnost nego ova opasna droga, pa ih mladi u Srbiji danas sve češće koriste kao opijate. Suboteks (buprenorfin) je… »
Nova droga hara Srbijom i uzima prve žrtve: Predoziraju se lekovima za "skidanje" sa heroina
Telegraf 11.02.2018
Tableta buprenorfina, u narko slengu poznata kao "bup", stvara daleko jaču zavisnost od opijata koji želi da suzbije. Lekovi poput suboteksa koji bi trebalo da pomognu korisnicima narkotika u "skidanju" sa heroina mogu da izazovu još veću zavisnost nego… »
Nezapamćena drama: Beograđanin se za 24 sata dva puta predozirao i pobegao iz zatvora. Sada mu se bore za život
Telegraf 11.02.2018
P. M. je na VMA primljen u kritičnom stanju, bez svesti i sa slabim pulsom. Tridesetdvogodišnji muškarac P.M. prevezen je u petak na VMA, nakon što je u besvesnom stanju pronađen u beogradskom naselju Borča. Ulicama hara jeftina droga koja ljude pretvara… »
Vesti dana »

Tramp objavio novi rok Putinu za prekid rata u Ukrajini - 10 do 12 dana
Beta pre 1 satjoš 24 povezane

Prvi novi tramvaj kreće sutra: Šapić predstavio obnovu voznog parka i najavio novu liniju 8
Nedeljnik pre 3 satajoš 26 povezanih

Nastavak nestabilnog vremena u Srbiji sa lokalnim pljuskovima i grmljavinom
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 48 povezanih

Mićin: Spomenik žrtvama tragedije na železničkoj stanici biće završen do 1. novembra
In medija pre 3 satajoš 23 povezane