Povezane vesti
KRIK: Predizborno „čišćenje“ imovinskog kartona prvog na listi SNS-a
Danas 12.02.2018
Zoran Radojičić, direktor Tiršove, nelegalno je sagradio kuću na Zlatiboru, a dozvolu za gradnju zatražio je tek kada je postao prvi na listi Srpske napredne stranke za beogradske izbore. Novinari KRIK-a otkrili su i da se u njegovim imovinskim kartonima… »
KRIK: Prvi na listi SNS nelegalno sagradio kuću na Zlatiboru
SEEbiz 12.02.2018
BEOGRAD - Direktor Univerzitetske dečje klinike u Tiršovoj Zoran Radojičić nelegalno je sagradio kuću na Zlatiboru, a dozvolu za gradnju zatražio je tek kada je postao prvi na listi Srpske napredne stranke (SNS) za beogradske izbore, objavila je danas… »
Agencija za borbu protiv korupcije naknadno dodala podatke o nelegalnoj kući direktora Tiršove
Radio 021 12.02.2018
Direktor Tiršove Zoran Radojičić nelegalno je sagradio kuću na Zlatiboru, a dozvolu za gradnju zatražio je tek kada je postao prvi na listi Srpske napredne stranke za beogradske izbore, piše Mreža za istraživanje kriminala i korupcije Krik. Krik piše i… »
Vesti dana »
Zašto Izrael i Amerika hoće da svrgnu iranske vlasti: Teheran se ne pokorava kolektivnom Zapadu
Večernje novosti pre 1 satjoš 36 povezanih
"Konačno smo danas svi radili zajedno": Đoan Penjaroja spreman za gostovanje u Sarajevu
Mondo pre 3 satajoš 37 povezanih
Serija eksplozija na jugu Irana: Napadnut grad u kom se nalaze nuklearna postrojenja (foto/video)
Večernje novosti pre 2 minutajoš 92 povezane





