Povezane vesti

Poslednji aplauz za Glogovca: "Koje nebo sad da gledam? Sam si, kume moj..."

Poslednji aplauz za Glogovca: "Koje nebo sad da gledam? Sam si, kume moj..."

Prva 12.02.2018
Klasići Nebojše Glogovca sa Akademije. Kolege iz pozorišta, sa velikog platna. Prijatelji. Došli su. I ostali do kraja predstave koju više nikad neće igrati. Aplauz je trajao 15 minuta. Prekratkih za večnost, predugih za one iz čijih je dlanova… »
Održana komemoracija Nebojši Glogovcu

Održana komemoracija Nebojši Glogovcu

Slobodna Evropa 12.02.2018
Uz petnaestominutni aplauz i ovacije, porodica, kolege i poštovaoci oprostili su se od nedavno preminulog glumca Nebojše Glogovca, na komemoraciji održanoj u njegovom matičnom Jugoslovenskom dramskom pozorištu (JDP). Iako ovog puta nije bio na… »
Komemoracija Glogovcu: Aplauz od 15 minuta odjekivao salom

Komemoracija Glogovcu: Aplauz od 15 minuta odjekivao salom

Sputnik 12.02.2018
U Jugoslovenskom dramskom pozorištu održana je komemoracija preminulom glumcu Nebojši Glogovcu. Upravnica JDP Tamara Vučković prva je izašla na pozornicu JDP i govorila o Nebojši Glogovcu, nakon što je prikazan insert iz predstave „Hamlet“ u… »
Aplauz za večnost trajao 15 minuta: Najpotresnija scena sa komemoracije Nebojši Glogovcu (video)

Aplauz za večnost trajao 15 minuta: Najpotresnija scena sa komemoracije Nebojši Glogovcu (video)

Srbija danas 12.02.2018
Komemoracija velikanu srpskog glumišta Nebojši Glogovcu upriličena je u 11 časova, u Jugoslovenskom dramskom pozorištu u Beogradu. Iako je početak komemoracije zakazan za 11 časova, veliki broj građana stigao je mnogo ranije, kako bi se upisali u… »
Krstio mu decu, a sada ga ispraća zauvek: Vojin Ćetković se u dve rečenice oprostio od kuma (foto)

Krstio mu decu, a sada ga ispraća zauvek: Vojin Ćetković se u dve rečenice oprostio od kuma (foto)

Srbija danas 12.02.2018
Komemoracija Nebojše Glogovca i poslednji oproštaj od kuma. Glumac Vojin Ćetković održao je kratak govor na komemoraciji Nebojši Glogovcu. "Stari moj, sve mi nedostaje, neka nostalgija naših budućih sretanja. Dobri moj, u koje nebo da gledam, s… »

Vesti dana »