Повезане вести
Злочин У КАЛУЂЕРИЦИ: Убио комшију после свађе у саобраћају
Вечерње новости 12.02.2018
Марко Ђокић ухапшен због убиства Миодрага Миловановића. Миловановић био рањен 1999. на Кошарама, иза себе оставио супругу и двоје малолетне деце. Два хица погодила су Миловановића у груди. БЕОГРАДСКА полиција ухапсила је данас… »
Клевета и свађа: Ујео човека и стављао му нож под грло, па му украо бицикл
Блиц 12.02.2018
Полиција у Србобрану ухапсила је М. Х. (34) који се сумњичи да је претукао мештанина Србобрана (54), те му украо бицикл. М. Х. из Србобрана осумњичен је за наношење лакше телесне повреду педесетчетворогодишњем суграђанину… »
Србобран: Ујео и тукао мештанина (54), па му стављао нож под грло
Курир 12.02.2018
СРБОБРАН - Србобранска полиција ухапсила је М. Х. (34) за кривично дело лака телесна повреда. Он се терети да је тукао 54-годишњег мештанина у његовој кући, да га је угризао и стављао му нож под грло. Затим му је, како се… »
Србобран: Тукао, угризао и ножем претио мушкарцу у његовој кући, а онда му украо бицикл
Радио 021 12.02.2018
Полиција у Србобрану ухапсила је 34-огодишњег М.Х. због наношења лаке телесне повреде. Он се терети да је тукао 54-огодишњег мештанина у његовој кући, да га је угризао и стављао му нож под грло. Затим му је, како се сумња… »
Вести дана »
Месаровић и Вучевић положили венце у Дубони поводом треће годишњице масовног убиства
РТВ пре 8 минутајош 51 повезана
Да ли је због ове изјаве Србија остала без селектора? Стевановић неће овако да настави
Нова пре 42 минутајош 36 повезаних
Нафта Брент поскупела на више од 109 долара упркос Трамповом плану за Ормуски мореуз
Еуроневс пре 3 минутајош 22 повезане






