Povezane vesti
"Susret kao istinski znak pomirenja": Vučić se sastao sa kardinalom Bozanićem, koga smatra važnim sagovornikom u Hrvatskoj
Blic 12.02.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, zajedno sa predsednicom Republike Hrvatske Kolindom Grabar Kitarović, posetio je večeras na Kaptolu nadbiskupa Zagrebačke nadbiskupije kardinala Josipa Bozanića, koji je pozdravio hrabar iskorak u poboljšanju… »
AP: Srbija i Hrvatska obećale da će raditi na smirivanju tenzija
Politika 12.02.2018
ZAGREB - Američka agencija AP izvestila je o poseti predsednika Srbije Zagrebu ističući da su Aleksandar Vučić i hrvatska predsednica Kolinda Grabar Kitarović obećali da će raditi na smirivanju tenzija između dve zemlje. Odnosi Srbije i Hrvatske smatraju… »
Strani mediji o današnjim sastancima: Predsednici Srbije i Hrvatske za rešavanje otvorenih pitanja
Blic 12.02.2018
Sastanci tokom posete predsednika Srbije Aleksandra Vučića Zagrebu bili su tema i svetskih medija, ali segment pisanja oko kog su svi bili složni jeste da ne treba očekivati brz napredak u odnosima, ali da je fokus primetno na budućnosti. "Predsednici… »
Vesti dana »

Policija privedenog maloletnika prosledila Centru za socijalni rad u Novom Sadu
Beta pre 1 satjoš 121 povezana

Neredi u Srbiji: Policija pretukla momka u Valjevu, demolirane prostorije SNS
BBC News pre 16 minutajoš 41 povezana

Momiroviću i Vesiću kazna pritvora preinačena u kućni pritvor
Telegraf pre 10 minutajoš 18 povezanih

Otac pretučenog Dušana Radovića: Mog sina su tukli i u policijskoj stanici
Beta pre 5 satijoš 7 povezanih

Građevinska aktivnost u porastu: U junu izdato 2.402 dozvole, rast 2% u odnosu na prošlu godinu
Telegraf pre 2 satajoš 29 povezanih