Povezane vesti

Alimpijević: Pobeda nad Zadrom bitna zbog ostanka na prvom mestu, sad idemo u Niš da osvojimo Kup

Alimpijević: Pobeda nad Zadrom bitna zbog ostanka na prvom mestu, sad idemo u Niš da osvojimo Kup

Sportal blic 12.02.2018
Košarkaši Crvene zvezde su ubedljivo savladali Zadar na svom terenu sa 97:67 u 20. kolu ABA lige i zadržali prednost nad Budućnosti na prvom mestu. Tako su crveno-beli na trijumfalan način najavili završni turnir Kupa Radivoja Koraća. Foto… »
Pokazao koliko je ponosan zbog rekorda: Lazić: Ja sam godine proveo sa tobom... /foto/

Pokazao koliko je ponosan zbog rekorda: Lazić: Ja sam godine proveo sa tobom... /foto/

Sportal blic 12.02.2018
Kapiten košarkaša Crvene zvezde Branko Lazić ovog ponedeljka je ušao u istoriju kluba sa Malog Kalemegdana. Protiv Zadra je odigrao 430. meč za crveno-bele, posle čega se nalazi na prvom mestu večne liste po broju nastupa. Na vrhu je prestigao… »
Lazić: Nisam svestan rekorda, ali sam ponosan

Lazić: Nisam svestan rekorda, ali sam ponosan

Večernje novosti 12.02.2018
Prošlo ke dosta od 2011. godine kada smo počeli sve ovo i kada smo odigrali tu prvu utakmicu protiv Hemofarma, odakle je počelo da se računaju nastupi, kaže Branko Lazić. Kapiten košarkaša Crvene zvezde Branko Lazić rekao je da još nije svestan… »
Alimpijević: Moram biti zadovoljan formom; Naglić: Zvezda je bolja od nas i da smo kompletni

Alimpijević: Moram biti zadovoljan formom; Naglić: Zvezda je bolja od nas i da smo kompletni

Večernje novosti 12.02.2018
Svaka od preostale tri utakmice (u ABA ligi), zaključno sa ovom protiv Zadra je značajna za nas. Značajna pre svega zbog ostajanja na prvom mestu, kaže Dušan Alimpijević. Trener košarkaša Crvene zvezde Dušan Alimpijević rekao je posle današnje… »
Kapitenski: Evo šta je Lazić prvo rekao kao novi rekorder srpskog šampiona

Kapitenski: Evo šta je Lazić prvo rekao kao novi rekorder srpskog šampiona

Sportal blic 12.02.2018
Košarkaši Crvene zvezde u 20. kolu su savladali Zadar sa 97:67 i ostali su na prvom mestu. Ipak, ovaj meč će ostati upamćen po jubileju Branka Lazića, koji je 430. put obukao crveno-belih dres. Foto: Mladen Šurjanac / RAS Srbija Branko Lazić sa… »

Vesti dana »