Povezane vesti

Devojka Miloša Bikovića otkrila zašto je u vezi sa Srbinom!

Devojka Miloša Bikovića otkrila zašto je u vezi sa Srbinom!

Svet plus 13.02.2018
Aglaya Tarasova, devojka Miloša Bikovića je otkrila zašto je u vezi baš sa Srbinom. Ruskinja koja je ukrala srce srpskog glumcu Milošu Bikoviću, otkrila je šta je to privuklo kod našeg mladog umetnika koji sada karijeru gradi u Rusiji. Na… »
VOLIM HULIGANE, ZATO SAM SA SRBINOM: Ruskinja otkrila šta ju je stvarno privuklo kod Miloša Bikovića!

VOLIM HULIGANE, ZATO SAM SA SRBINOM: Ruskinja otkrila šta ju je stvarno privuklo kod Miloša Bikovića!

Svet & Skandal 13.02.2018
Ruskinja Aglaja Tarasova izjavila je da su je oduvek privlačili huligani i da se zato zaljubila u srpskog glumca Miloša Bikovića! Ruska glumica je uoči dugo očekivane premijere filma „Led“, u kojem glumi s dečkom, rekla da Milošu savršeno… »
"Uvek su me privlačili huligani, zato sam sa Srbinom": Lepa Ruskinja konačno progovorila o vezi sa Milošem Bikovićem

"Uvek su me privlačili huligani, zato sam sa Srbinom": Lepa Ruskinja konačno progovorila o vezi sa Milošem Bikovićem

Blic 12.02.2018
Glumica Aglaja Tarasova, životna partnerka srpskog glumca Miloša Bikovića, na neobičan način je objasnila šta ju je privuklo kod njega. - On je Srbin i time je sve rečeno! A mene su uvek privlačili huligani, baš takvi, sa lukavim sjajem u očima… »

Vesti dana »