Karleušin muž plaši decu: Mama će umreti uskoro!

Karleušin muž plaši decu: Mama će umreti uskoro!

Vesti online utorak, 13. februar 2018.
Jelena Karleuša otkrila je da njen suprug, fudbaler Bešiktaša Duško Tošić, plaši njihovu mlađu ćerku Niku (8) tako što joj govori da će joj mama uskoro umreti!
Pevačica je gostovala u emisiji "Grand specijal" kod Saše Popovića kad je pričala o nekim do sada nepoznatim detaljima iz porodičnog života. - Moram da kažem da me Duško zeza zbog godina! Moj muž je ubedio našu mlađu ćerku Niku... »

Bizarno: Karleušin muž plaši decu da će im majka uskoro umreti!

Blic utorak, 13. februar 2018.
Jelena Karleuša je nedavno gostovala u jednoj emisiji u kojoj je otkrila detalje iz porodičnog doma. Pevačica je iznela informacije iz svoje svakodnevice koje su pomalo i zastrašujuće.
Tokom šoua "Grand specijal" Jelena je priznala kojim se metodama "zastrašivanja" služi njen suprug Duško. - Moram da kažem da me Duško zeza zbog godina! Moj muž je ubedio našu mlađu ćerku Niku da ću umreti kad napunim 40 godina.... »

MORBIDNO! JELENA KARLEUŠA: Duško je rekao ćerki da ću umreti ove godine!

Svet utorak, 13. februar 2018.
Jelena Karleuša otkrila je da njen suprug, fudbaler Bešiktaša Duško Tošić, plaši njihovu mlađu ćerku Niku (8) tako što joj govori da će joj mama uskoro umreti! Pevačica je gostovala u emisiji „Grand specijal“ kod Saše Popovića kad je pričala o nekim do sada nepoznatim detaljima iz porodičnog... »

Morbidno! Jelena Karleuša: Duško je rekao ćerki da ću umreti ove godine!

Kurir utorak, 13. februar 2018.
Jelena Karleuša otkrila je da njen suprug, fudbaler Bešiktaša Duško Tošić, plaši njihovu mlađu ćerku Niku (8) tako što joj govori da će joj mama uskoro umreti! Pevačica je gostovala u emisiji „Grand specijal“ kod Saše Popovića kad je pričala o nekim do sada nepoznatim detaljima iz porodičnog... »
©2018 Netmark d.o.o.