Povezane vesti
Kole bi da kupi deo Todorićevog carstva
Večernje novosti 13.02.2018
Vlasnik "MK grupe" zainteresovan za "Agrokorova" preduzeća koja se bave preradom u poljoprivredi. Plan da njegova kompanija bude regionalni investitor u agraru. SRPSKI biznismen Miodrag Kostić prvi put je javno iskazao interesovanje za kupovinu bar… »
Miodrag Kostić hoće deo Agrokora
Radio 021 13.02.2018
Biznismen Miodrag Kostić, poznat kao "kralj šećera", prvi put je javno iskazao interesovanje za kupovinu bar jednog dela Agrokora. "Agrokor je velika kompanija, s velikim aktivama. Svakako neće ostati u obliku jedne kompanije. Pratimo nagodbu, i u skladu… »
Miodrag Kostić bi da kupi bar jedan deo Agrokora
Nova ekonomija 13.02.2018
Srpski biznismen Miodrag Kostić, poznat kao "kralj šećera", prvi put je javno iskazao interesovanje za kupovinu bar jednog dela Agrokora. "Agrokor je velika kompanija, s velikim aktivama. Svakako neće ostati u obliku jedne kompanije. Pratimo nagodbu, i u… »
Miodrag Kostić želi deo Agrokora
RTV 13.02.2018
ZAGREB - Srpski biznismen Miodrag Kostić, poznat kao "kralj šećera", prvi put je javno iskazao interesovanje za kupovinu bar jednog dela Agrokora. "Agrokor je velika kompanija, s velikim aktivama. Svakako neće ostati u obliku jedne kompanije. Pratimo… »
Vesti dana »
Rat u Ormuskom moreuzu, novi iranski vođa ranjen, potvrđeno u Teheranu
BBC News pre 22 minutajoš 40 povezanih
Uživo Gori u Ormuskom moreuzu; Snažne eksplozije u Iranu; Oglasio se Putin FOTO/VIDEO
B92 pre 12 minutajoš 58 povezanih
Narodna banka Srbije: Instant plaćanja ponovo dostupna, sistem se stabilizuje
Sputnik pre 1 satjoš 22 povezane
Najavljeni skupovi studenata u opštinama gde se održavaju izbori
Vranje news pre 3 satajoš 23 povezane
Siner se namučio u osmini finala, poznata dva para četvrtfinala mastersa u Indijan Velsu
Danas pre 2 satajoš 52 povezane




