Povezane vesti

Branko Jovičić: Igrao sam već protiv ove ekipe pa mi nije bilo teško da ih zaustavim

Branko Jovičić: Igrao sam već protiv ove ekipe pa mi nije bilo teško da ih zaustavim

Hot sport 13.02.2018
Crvena zvezda je odigrala jedan dobar meč protiv favorizovanih Armejaca i sačuvala mrežu. U prvoj utakmici šesnaestine finala Lige Evrope su crveno-beli i CSKA igrali 0:0. Jedan od onih koji je osujetio dosta napada ruskog tima jeste Branko Jovičić… »
Marko Janković: Uspeh je veliki, ali Partizan uvek mora više!

Marko Janković: Uspeh je veliki, ali Partizan uvek mora više!

Hot sport 13.02.2018
Dan za dan bez euforije, ali sa jasnom željom i motivacijom za pobedom. Upravo tako se spremaju prvotimci Partizana čije generacije unazad igraju elitna takmičenja Lige Evrope i Lige Šampiona. Kao nosioci duple krune ispisane u 2017. godini, ali i kao… »
Poruka Marka Jankovića Grobarima: Budimo svi kao jedan! Izginućemo

Poruka Marka Jankovića Grobarima: Budimo svi kao jedan! Izginućemo

Mozzart sport 13.02.2018
„Plzenj je agresivan, moramo da im odgovorimo na isti način“, poručio je ofanzivni vezista. Grobari već gledaju u sat i odbrojavaju minute do duela sa Viktorijom Plzenj. Tim Miroslava Đukića je prošlosezonskim rezultatima ispisao istoriju, ali… »
Janković: Protiv Plzenja mirne glave, ali vrelog srca

Janković: Protiv Plzenja mirne glave, ali vrelog srca

Vesti online 13.02.2018
Fudbaler Partizana Marko Janković rekao je danas da ne oseća euforiju pred utakmicu Lige Evrope protiv Viktorije Plzenj, ali da će ekipa učiniti sve da napravi korak više i eliminiše češki tim. - Nema nikakve euforije, dobro smo radili i radićemo… »
Crno-belo ognjište Marko Janković: Bilo bi sjajno da ne bude incidenata, da sa "grobarima" dišemo kao jedno telo

Crno-belo ognjište Marko Janković: Bilo bi sjajno da ne bude incidenata, da sa "grobarima" dišemo kao jedno telo

Sportal blic 13.02.2018
Partizan će u četvrtak u Humskoj (21.05) protiv Viktorije pokušati da izbori jedan od najvećih rezultata u evropskim takmičenjima u poslednjih nekoliko decenija. Crno-beli su imali iza sebe godinu iz snova, u kojoj su osvojili duplu krunu i plasman u… »
Čekajući viktoriju: Pantić: Bolji smo nego jesenas, "grobari" će nas nositi ako pokleknemo i izgubimo snagu

Čekajući viktoriju: Pantić: Bolji smo nego jesenas, "grobari" će nas nositi ako pokleknemo i izgubimo snagu

Sportal blic 12.02.2018
Fudbaler Partizana Danilo Pantić rekao je da očekuje pune tribine u četvrtak protiv Viktorije Plzenj, jer je plasman u eliminacionu fazu Lige Evrope istorijski uspeh. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Danilo Pantić "Ova generacija je… »
Ne staje: Prijović novim golom stavio tačku na trijumf PAOK-a

Ne staje: Prijović novim golom stavio tačku na trijumf PAOK-a

Sportal blic 12.02.2018
Fudbaleri PAOK-a se polako približavaju tituli šampiona u grčkom prvenstvu, a jedan od najzaslužnijih je svakako Aleksandar Prijović. Srpski napadač rešeta ove sezone, pa je postigao gol i u trijumf crno-belih protiv Larise - 3:0. Foto: Aleksandar… »

Vesti dana »