Povezane vesti

Vučić "u ratu" sa hrvatskim novinarima: Izmislili ste da sam u Glini pominjao "Veliku Srbiju"!

Vučić "u ratu" sa hrvatskim novinarima: Izmislili ste da sam u Glini pominjao "Veliku Srbiju"!

Pravda 13.02.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ušao je u raspravu sa hrvatskim novinarima, koji su u insistirali na njegovom govoru u Glini 1995. godine. Upitan da li će se izviniti zbog tog govora, srpski predsednik je rekao da "tu vrstu poniznosti od njega… »
Drugi dan posete Hrvatskoj Vučić o govoru u Glini: Slušao sam o sebi najgore moguće neistine, izmislili ste to za "Veliku…

Drugi dan posete Hrvatskoj Vučić o govoru u Glini: Slušao sam o sebi najgore moguće neistine, izmislili ste to za "Veliku…

Press 13.02.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji na poziv hrvatske predsednice Kolinde Grabar-Kitarović boravi u Hrvatskoj, drugi dan posete provodi sa Srbima koji žive u toj zemlji. Foto:RAS Srbija Vučića su hrvatski mediji pitali o njegovom govoru u Glini… »
Vučić izbegao direktan odgovor o govoru u Glini, naljutila ga pitanja hrvatskih novinara

Vučić izbegao direktan odgovor o govoru u Glini, naljutila ga pitanja hrvatskih novinara

Novi magazin 13.02.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je izbegao da konkretno odgovori na pitanja novinara u Vrginmostu da li žali zbog svoje izjave iz ratne 1995. "Mera vaše podrške, poštovanja, ljubavi je direktno proporcionalna poniznosti koju očekujete od… »
Vučić odgovorio hrvatskim novinarima: Poniznost nećete videti

Vučić odgovorio hrvatskim novinarima: Poniznost nećete videti

Kurir 13.02.2018
Upitan da li će se izviniti zbog tog govora, srpski predsednik je rekao da "tu vrstu poniznosti od njega neće videti". Na konferenciji nakon razgovora sa Srbima u Vrginmostu, novinari iz Hrvatske su ga nekoliko puta pitali o tom govoru, u kom je obećao… »

Vesti dana »