Povezane vesti

Vučić: Čuvaćemo mir i unapređivati odnose sa Hrvatskom (video)

Pravda sreda, 14. februar 2018.
Između Srbije i Hrvatske je potreban dijalog, rekao je za RTS predsednik Aleksandar Vučić, koji je boravio u dvodnevnoj poseti Hrvatskoj. Poručio je da Srbija neće biti slabija u budućnosti i da je njena snaga u tome što drži do svojih reči i uverenja. Iako su stvari teške, čuvaćemo mir i stabilnost i unapređivaćemo odnose, istakao je predsednik.
Aleksandar Vučić je u intervjuu za RTS rekao da je najvažniji rezultat njegove posete Hrvatskoj ono što će uslediti, a to je napredak u nekoliko zajedničkih sfera od interesa Srbije i Hrvatske. Kako je naveo, reč je pre svega o... »

Vučić o poseti Hrvatskoj: Najvažnije je ono što će uslediti

Večernje novosti sreda, 14. februar 2018.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio da je najvažniji rezultat njegove posete Hrvatskoj ono što će uslediti, a to je napredak u nekoliko zajedničkih sfera od interesa Srbije i Hrvatske
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večaras da je najvažniji rezultat njegove posete Hrvatskoj ono što će uslediti, a to je napredak u nekoliko zajedničkih sfera od interesa Srbije i Hrvatske. Kako je naveo, reč je pre... »

Vučić o poseti Zagrebu: Kolinda je kriva što sam "ponizio" Hrvatsku, a ja jer sam Srbin, četnik ili šta već hoćete

Blic sreda, 14. februar 2018.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večaras da je najvažniji rezultat njegove posete Hrvatskoj ono što će uslediti, a to je napredak u nekoliko zajedničkih sfera od interesa Srbije i Hrvatske.
Kako je naveo, reč je pre svega o položaju Srba u Hrvatskoj, što Srbiju najviše zanima. Međutim, istakao je da se ne stidi da kaže da ga zanima i da se učini sve što je moguće da bi se poboljšao položaj Hrvata koji žive pre svega... »
©2018 Netmark d.o.o.