Povezane vesti

Luna i Sloba se strasno ljubili uživo kod Amidžića i u igri pobedili Nadeždu i Baneta, a komentar Biljićeve posle svega je…

Luna i Sloba se strasno ljubili uživo kod Amidžića i u igri pobedili Nadeždu i Baneta, a komentar Biljićeve posle svega je…

Telegraf 14.02.2018
Biljićeva se našalila na račun Baneta Čolaka, nakon što su ona i on u igri "ko se duže ljubi" izgubili od Lune i Slobe. Ljubavni parovi " Zadruge" bili su gosti Ognjena Amidžića za Dan zaljubljenih. Popularni voditelj je za sve njih pripremio… »
Amidžić pitao Slobu sa koliko godina je Luna izgubila nevinost, on dao odgovor, a kad je ona videla šta je napisao šokirala…

Amidžić pitao Slobu sa koliko godina je Luna izgubila nevinost, on dao odgovor, a kad je ona videla šta je napisao šokirala…

Telegraf 14.02.2018
Đoganijeva se posle onoga što je njen dečko rekao naljutila, pa mu je odbrusila u sred emisije. Luna Đogani i Sloba Radanović prethodne noći gostovali su u emisiji " Amidži šou". Ognjen Amidžić Slobi, Anđelu i Filipu postavio je pitanje sa… »
Gastoz za 7 sekundi ostao bez Rastinog džipa, mora da mu vrati 20.000 evra!

Gastoz za 7 sekundi ostao bez Rastinog džipa, mora da mu vrati 20.000 evra!

Telegraf 14.02.2018
Gastoz je objasnio da mu je automobil ukraden ispred jednog kafića za samo 7 sekundi i da zbog novca koji duguje Rasti ne može da kupi stan. Učesnik " Parova" Nenad Marinković Gastoz priznao je da je u rijaliti ušao kako bi zaradio dovoljnu sumu… »
Ajde sad sve ponovi meni u lice! Krunićeva se zaletela na Minu, Đekson pobegao, obezbeđenje sprečilo haos! (VIDEO)

Ajde sad sve ponovi meni u lice! Krunićeva se zaletela na Minu, Đekson pobegao, obezbeđenje sprečilo haos! (VIDEO)

Telegraf 14.02.2018
- Ostavila sam ti ovo govedo, zato što mene ne zaslužuje! Izašla sam iz vaše igre - rekla je Jelena Mini misleći na Đeksona. Dok su pojedini učesnici gostovali u emisiji "Amidži šou" ostali zadrugari su direktno gledali prenos emisije u Zadruzi… »
Teodora se prvi put žestoko suprotstavila mami zbog Anđela: Neću da slušam tu priču, on je izabrao mene! (VIDEO)

Teodora se prvi put žestoko suprotstavila mami zbog Anđela: Neću da slušam tu priču, on je izabrao mene! (VIDEO)

Telegraf 14.02.2018
Ceo haos je nastao kada je Anđelo između majke i Teodore, ipak izabrao majku. Teodora Džehverović i Anđelo Ranović sinoć su gostovali u emisiji "Amidži šou", gde su odgovarali na različita, interesantna, ali i nezgodna pitanja. Luna i Sloba se… »
Filip u emisiji priznao da je imao seks sa Kijom, kad se vratio u kuću nastao je totalni haos! (VIDEO)

Filip u emisiji priznao da je imao seks sa Kijom, kad se vratio u kuću nastao je totalni haos! (VIDEO)

Telegraf 14.02.2018
Filip je gostovao u emisiji "Amidži šou" a jedan njegov potez totalno je razbesneo Kristinu. Prošle noći šest parova zadrugara je imalo priliku da gostuje kod Ognjena Amidžića u emisiji " Amidži šou" povodom Dana zaljubljenih. Luna i Sloba se… »

Vesti dana »