Povezane vesti
NURDOR obeležava Svetski dan dece obolele od malignih bolesti
Dnevnik 14.02.2018
U Srbiji godišnje od raka oboli između 300 i 350 dece, a svake sedmice umre jedno dete. Svetski dan dece obolele od raka biće obeležen danas, 15. februara, na trgovima, u glavnim ulicama i šetalištima u više od 40 gradova širom Srbije. Humanitarne… »
Od raka godišnje oboli oko 300 mališana
RTS 14.02.2018
Svetski dan dece obolele od raka obeležava se sutra, 15. februara, a u Srbiji oko 300 dece godišnje oboli od malignih bolesti, a oko 50 mališana umre. Najčešće maligne bolesti u dečjem uzrastu su leukemije, tumori mozga i limfomi, a to su i najčešći… »
Institut: U Srbiji godišnje oko 300 dece oboli od raka, 50 umre
Novi magazin 14.02.2018
Lekari u Srbiji godišnje u proseku otkriju nešto više od 300 dece sa nekom od malignih bolesti od kojih umre oko 50 dece, saopštio je danas Institut za javno zdravlje Srbije "Dr Milan Jovanović Batut". Uoči Međunarodnog dana dece obolele od malignih… »
Na Svetski dan dece obolele od raka, prikuplja se novac za kliniku u Nišu
Novi magazin 14.02.2018
Nacionalno udruženje roditelja dece obolele od raka u Srbiji (NURDOR) u više od 40 gradova i opština humanitarnom akcijom obeležiće Svetski dan dece obolele od raka, 15. februar. Cilj kampanje "I ja se borim!" je podrška opremanju dečijeg… »
Vesti dana »
FOTO, VIDEO Skupovi u Beogradu: Pristalice vlasti se razišle posle govora, građani podržali Dijanu Hrku
Radio 021 pre 19 minutajoš 63 povezane
Podrška porodica ubijenih u Ribnikaru Dijani Hrki: Dosta je sa nasiljem, manipulacijama i ponižavanjem
Nedeljnik pre 3 satajoš 25 povezanih
"Romi u jedan, a ostali u drugi autobus": Razvrstvanje učesnika SNS-a skupa (video)
Pravda pre 4 satijoš 26 povezanih
Crvena zvezda prva na tabeli Evrolige: Ovako nešto niko nije ni sanjao posle 0-2
Mondo pre 19 minutajoš 24 povezane
(BLOG) Završen skup vlasti u Ćacilendu, naprednjaci se odmah razišli: Građani koji podržavaju Dijanu Hrku su i dalje tu
N1 Info pre 50 minutajoš 44 povezane



