Ubistvo pevačice: Epilog, stvar stiže na sud!

Ubistvo pevačice: Epilog, stvar stiže na sud!

Mondo sreda, 14. februar 2018.
Nebojša Stefanović o slučaju ubistva pevačice Jelene Marjanović. Viši sud utvrdio da je optužnica formalno ispravna - "teško ubistvo na svirep i podmukao način".
Slučaj polako dobija svoj epilog, moći će da se ide na suđenje, koje će doneti pravdu, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović. "Što se tog slučaja tiče, policija je svoj deo posla uradila i mi sprovodimo... »

Stefanović: Slučaj Jelene Marjanović polako dobija epilog

RTV sreda, 14. februar 2018.
RTV: Stefanović: Slučaj Jelene Marjanović polako dobija epilog
BEOGRAD - Slučaj ubistva pevačice Jelene Marjanović polako dobija svoj epilog, moći će da se ide na suđenje, koje će doneti pravdu, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović.
"Što se tog slučaja tiče, policija je svoj deo posla uradila i mi sprovodimo sve što je potrebno, po zahtevima Višeg tužioca u Beogradu. Da li će biti novih osumnjičenih za različita dela vezana za ovaj slučaj, ne mogu to da vam... »

"Slučaj ubijene pevačice komplikovan, dobija epilog"

B92 sreda, 14. februar 2018.
B92: "Slučaj ubijene pevačice komplikovan, dobija epilog"
Beograd -- Slučaj ubistva pevačice Jelene Marjanović polako dobija svoj epilog, moći će da se ide na suđenje, izjavio ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović.
"Što se tog slučaja tiče, policija je svoj deo posla uradila i mi sprovodimo sve što je potrebno, po zahtevima višeg tužioca u Beogradu. Da li će biti novih osumnjičenih za različita dela vezana za ovaj slučaj, ne mogu to da vam... »

Stefanović: Slučaj ubijene pevačice polako dobija epilog

Dnevnik sreda, 14. februar 2018.
BEOGRAD: Slučaj ubistva pevačice Jelene Marjanović polako dobija svoj epilog, moći će da se ide na suđenje, koje će doneti pravdu, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović.
"Što se tog slučaja tiče, policija je svoj deo posla uradila i mi sprovodimo sve što je potrebno, po zahtevima Višeg tužioca u Beogradu. Da li će biti novih osumnjičenih za različita dela vezana za ovaj slučaj, ne mogu to da vam... »

Večernje novosti sreda, 14. februar 2018.
Slučaj ubistva pevačice Jelene Marjanović polako dobija svoj epilog, moći će da se ide na suđenje, koje će doneti pravdu, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović
BEOGRAD - Slučaj ubistva pevačice Jelene Marjanović polako dobija svoj epilog, moći će da se ide na suđenje, koje će doneti pravdu, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović. "Što se tog slučaja tiče,... »

Stefanović: Slučaj ubijene pevačice Jelene Marjanović uskoro dobija epilog!

Kurir sreda, 14. februar 2018.
Slučaj ubistva pevačice Jelene Marjanović polako dobija svoj epilog, moći će da se ide na suđenje, koje će doneti pravdu, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović. "Što se tog slučaja tiče, policija je svoj deo posla uradila i mi sprovodimo sve što je potrebno, po zahtevima... »

Blic sreda, 14. februar 2018.
Slučaj ubistva pevačice Jelene Marjanović polako dobija svoj epilog, moći će da se ide na suđenje, koje će doneti pravdu, izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović.
- Što se tog slučaja tiče, policija je svoj deo posla uradila i mi sprovodimo sve što je potrebno, po zahtevima Višeg tužioca u Beogradu. Da li će biti novih osumnjičenih za različita dela vezana za ovaj slučaj, ne mogu to da vam... »
©2018 Netmark d.o.o.