Povezane vesti

Ako sam ja obična igračica, onda si ti običan narkoman: Jelena Krunić žestoko popljuvala Darka Lazića! (video)

Ako sam ja obična igračica, onda si ti običan narkoman: Jelena Krunić žestoko popljuvala Darka Lazića! (video)

Press 14.02.2018
Jelena Krunić osula je paljbu po Darko Laziću. Da nema ni malo lepo mišljenje o pevaču, učesnica “Zadruge” je otkrila svojim cimerkama, Ani Korać i Kristini Kiji Kockar. “Banjavao mi on gajbi sa mojim drugom, pravio se pametan i fin. Nešto se… »
Zadruga: Jelena Krunić o Darku Lazicu, pored toga što je glupi narkoman i papučar je! (VIDEO)

Zadruga: Jelena Krunić o Darku Lazicu, pored toga što je glupi narkoman i papučar je! (VIDEO)

Svet plus 14.02.2018
Bivša igračica i starleta Jelena Krunić koja sada boravi u rijalitiju "Zadruga" pred tv kamerama je izjavila o Darku Laziću da, pored toga što je glupi narkoman i što sve pare stoje kod Ane, on je i papučar! Jelena Krunić tvrdi da je Darko Lazić… »
Jelena Krunić o Darku Laziću: On je glupi narkoman

Jelena Krunić o Darku Laziću: On je glupi narkoman

Tračara 14.02.2018
Bivša igračica i starleta Jelena Krunić pred kamerama TV rijalitija u kome gostuje otkrila je nepoznate činjenice o problematičnom pevaču Darku Laziću, za koga tvrdi da je često boravio u njenom stanu – iz nepoznatog razloga. Ona je ispričala… »

Vesti dana »