Повезане вести
Михајловић: Радови на прузи Београд-Загреб могли би да крену 2019.
Курир 14.02.2018
БЕОГРАД - Реконструкција пруге Београд - Загреб могла би да почне у 2019. години, а вредност радова у Србији је око 250 милиона евра, изјавила је данас потпредседница Владе Србије и министарка грађевинарства Зорана Михајловић… »
Батајничка петља код Београда на ауто-путу за Нови Сад тек крајем следеће године
Нови магазин 14.02.2018
Јавни позив за израду пројектно-техничке документације за изградњу Батајничке петље ауто-пута Нови Сад-Београд, биће објављен наредних дана, следи избор извођача радова и завршетак радова до краја следеће године, казала је… »
Михајловић: Петља Батајница готова до краја 2019.
РТС 14.02.2018
Петља Батајница, која је део обилазнице око Београда, биће потпутно завшена до краја године и грађани Батајнице ће добити везу са аутопутем и старим новосадским путем, најавила је потпредседница владе и министарка грађевинарства… »
Вести дана »
Вучић: Селаковића не гоне због лоповлука, криминала, корупције, већ због политике
Радио сто плус пре 1 сатјош 44 повезане
НБС и економисти о платном промету и стабилности финансијског система у вези са НИС-ом и могућем преузимању државног удела
Наслови.аи пре 3 сатајош 32 повезане
Израелу дозвољено учешће на Евровизији: Ове четири земље одустале од такмичења
Б92 пре 2 сатајош 25 повезаних





