Povezane vesti
Lončar: Država misli na decu obolelu od raka
Studio B 15.02.2018
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar posetio je jutros pacijente obolele od kancera na Institutu za majku i dete “Dr Vukan Čupić“ povodom Međunarodnog dana dece obolele od raka i tom prilikom poručio mališanima i njihovom roditeljima da država misli na njih… »
Stotine zelenih balona leti nad Srbijom, cilj je da ih vide oni koji vode tešku borbu, ali i sećanje na one koji su je…
Telegraf 15.02.2018
Kancer je kod dece u 70 odsto slučajeva izlečiv, ukoliko se na vreme ustanovi i adekvatno medicinski tretira. Na stotine zelenih balona pušteno je danas sa Trga republike u Beogradu, kao i sa novosadskog Trga slobode, iz Čačka i drugih većih gradova… »
Vesti dana »
Ukinut pritvor Veselinu Miliću, bivšem šefu beogradske policije
BBC News pre 15 minutajoš 43 povezane
"Odluka o izbacivanju Strele doneta zbog sukoba interesnih klanova u vrhu režima"
Nova pre 2 satajoš 28 povezanih
Predsednici odbora predložili poslanicima da usvoje zakone koji su na dnevnom redu
Euronews pre 2 satajoš 68 povezanih
Najmanje 21 žrtva ruskog napada projektilima i dronovima na Ukrajinu, glavna meta bio Kijev
Beta pre 10 minutajoš 53 povezane
(Mapa) Niz dana sa pljuskovima, a onda stiže i hladni front. Vremenska prognoza za vikend vam se tek neće dopasti, ali ima jedna dobra vest.
Blic pre 25 minutajoš 37 povezanih


