Povezane vesti

I Borani se masovno pridružili akciji izgradnje NOVOG CENTRA ZA DECU OBOLELU OD RAKA

I Borani se masovno pridružili akciji izgradnje NOVOG CENTRA ZA DECU OBOLELU OD RAKA

Ist media 15.02.2018
BOR, (IST Media) Prema statističkim podacima u Srbiji svakog dana jedno dete oboli od raka, pa je Nacionalno udruženje roditelja dece obolele od raka – NURDOR i ovog 15. februara organizovalo humanitarne skupove na trgovima širom Srbije kako bi se… »
Baloni za male borce i novu kliniku

Baloni za male borce i novu kliniku

Niške vesti 15.02.2018
Udruženje NURDOR obeležilo 15. februar, Svetski dan dece obolele od raka. Manifestacija koja je održana ispred tržnog centra Kalča u Nišu, deo je globalne kampanje koja je organizovana u još 40 gradova u Srbiji. Za muziku su bili zaduženi članovi… »
Podrška deci oboleloj od raka i u Vranju Leskovčani masovno podržali akciju NURDOR-a

Podrška deci oboleloj od raka i u Vranju Leskovčani masovno podržali akciju NURDOR-a

Jugmedia 15.02.2018
Nacionalno udruženje roditelja dece obolele od raka (NURDOR) obeležilo je u četvrtak Svetski dan dece obolele od malignih bolesti humanitarnim skupom u centru Vranja, a simbolično su i pušteni baloni kao znak podrške svim mališanima koji se leče i… »
I ja se borim u Nišu

I ja se borim u Nišu

RTS 15.02.2018
Simboličnim puštanjem balona, Nacionalno udruženje roditelja dece obolele od raka u Nišu je obeležilo svetski dan dece obolele od te bolesti. Pod sloganom "I ja se borim" "Nurdor" u celoj zemlji prikuplja novac za izgradnju novog hemato-onkološkog… »
Akcija „I ja se borim“ i u Vranju

Akcija „I ja se borim“ i u Vranju

Jug press 15.02.2018
VRANJE U centru Vranja Nacionalno udruženje roditelja dece obolele od raka NURDOR, povodom 15. februara, Svetskog dana dece obolele od raka organizovalo je kampanju „I ja se borim“. Akcija čiji je cilj prikupljanje novčanih sredstva za završetak… »
Leskovčani masovno podržali akciju NURDOR-a

Leskovčani masovno podržali akciju NURDOR-a

Jugmedia 15.02.2018
Puštanjem stotine zelenih balona u znak sećanje na nestale dečje duše, Leskovčani, uglavnom mladi, obeležili su danas u centru Leskovca Svetski dan dece obolele od raka, u akciji “I ja se borim”, koju vodi NURDOR, Nacionalnom udruženju… »
Akcija “I ja se borim” i u Leskovcu

Akcija “I ja se borim” i u Leskovcu

Jug press 15.02.2018
LESKOVAC Povodom 15. februara, Svetskog dana dece obolele od raka, Nacionalno udruženje roditelja dece obolele od raka (NURDOR) organizovalo je humanitarne skupove na trgovima, u glavnim ulicama i šetalištima u više od 40 gradova širom Srbije. U… »
NURDOR u Pirotu obeležio Svetski dan dece obolele od raka

NURDOR u Pirotu obeležio Svetski dan dece obolele od raka

Pirotske vesti 15.02.2018
Nacionalno udruženje roditelja dece obolele od raka (NURDOR) danas je u centru grada obeležilo 15. februar – Svetski dan dece obolele od raka. Ovo udruženje godinama se bori da se u Nišu završi izgradnja Hemato-onkološke klinike na kojoj će se… »
U Kragujevcu obeležen Svetski dan dece obolele od raka

U Kragujevcu obeležen Svetski dan dece obolele od raka

iKragujevac 15.02.2018
Nacionalno udruženje roditelja dece obolele od raka u Srbiji (NURDOR) u više od 40 gradova i opština humanitarnom akcijom obeležiće danas Svetski dan dece obolele od raka, 15. februar. Kragujevčani su danas puštali balonise u znak podrške deci… »
(Foto) Vranje obeležilo svetski dan dece obolele od raka: Nijedno dete u Srbiji ne sme više da pati

(Foto) Vranje obeležilo svetski dan dece obolele od raka: Nijedno dete u Srbiji ne sme više da pati

Kurir 15.02.2018
VRANJE - Povodom 15. februara, Svetskog dana dece obolele od raka, u Vranju je u organizaciji Nacionalnog udruženja roditelja dece obolele od raka - NURDOR organizovana akcija pod nazivom "I ja se borim”. Ivana Smiljković, volonter NURDOR kaže da je… »
I Novi Pazar uz decu obolelu od raka

I Novi Pazar uz decu obolelu od raka

Radio sto plus 15.02.2018
Svetski dan dece obolele od raka u Novom Pazaru obeležen je humanitarnom akcijom i puštanjem u vazduh balona u znak podrške mališanima koji se bore sa tom opakom bolešću i u znak sećanja na one koji su tu bitku izgubili. Akciju “I ja se borim!”… »
Podrška bolesnim mališanima: Baloni prekrili nebo nad Novim Sadom (foto)

Podrška bolesnim mališanima: Baloni prekrili nebo nad Novim Sadom (foto)

Večernje novosti 15.02.2018
Sa Trga slobode poleteli zeleni baloni u okviru kampanje „I ja se borim!“ u organizaciji Nacionalne asocijacije roditelja dece obolele od raka (NURDOR). SA Trga Slobode u Novom Sadu, danas u 13 časova poleteli su zeleni baloni u znak podrške… »
Svetski dan dece obolele od raka: Tamo gde je ljubav, počinje život

Svetski dan dece obolele od raka: Tamo gde je ljubav, počinje život

OK radio 15.02.2018
U Vranju je, kao i u još četrdesetak gradova Srbije, u organizaciji Nacionalnog udruženja roditelj dece obolele od raka (NURDOR), obeležen 15. februar, Svetski dan dece obolele od raka. Ivana Smiljković je u ime NURDOR-a poručila da se ovim pruža… »
Poleteli baloni podrške deci oboleloj od raka (FOTO)

Poleteli baloni podrške deci oboleloj od raka (FOTO)

InfoKG 15.02.2018
Kragujevčani su danas u Pešačkoj zoni u okviru obeležavanja Međunarodnog dana dece obolele od raka puštanjem zelenih balona pružili podršku mališanima koji se leče, ali i u znak sećanja na one koji više nisu sa nama. Nacionalno udruženje… »
Svakoga dana u Srbiji jedno dete oboli od raka, a uslovi u kojima se leče loši

Svakoga dana u Srbiji jedno dete oboli od raka, a uslovi u kojima se leče loši

Južne vesti 15.02.2018
Iako u Srbiji ne postoji registar dece koja su obolela od nekog oblika kancera, podaci koje ima Nacionalno udruženje dece obolele od raka (NURDOR) je da je ova brojka na godišnjem nivou čak 350, što je gotovo jedno dete dnevno. Na Svetski dan dece… »

Vesti dana »