Povezane vesti

Dačić danas u Sofiji: Očekuju ga neformalni sastanci sa kolegama iz Evropske unije

Dačić danas u Sofiji: Očekuju ga neformalni sastanci sa kolegama iz Evropske unije

Srbija danas 16.02.2018
Dačić danas u Sofiji neformalno sa kolegama iz Evropske unije. Prvi potpredsednik vlade i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić boraviće danas u Sofiji, gde će učestvovati na neformalnom sastanku ministara spoljnih poslova EU i država… »
Mogerini: Vučić i Tači jasno za dijalog, razgovaraju već o sporazumu o Kosovu

Mogerini: Vučić i Tači jasno za dijalog, razgovaraju već o sporazumu o Kosovu

Beta video 16.02.2018
SOFIJA - Jasna je rešenost predsednika Srbije i Kosova, Aleksandra Vučića i Hašima Tačija, za nastavak dijaloga, ocenila je danas u Sofiji visoka predstavnica Evropske unije Federika Mogerini. Ona je rekla da je ``realistično optimista`` da će, kad… »
Mogerini: Vučić i Tači su jasno za dijalog, optimista sam

Mogerini: Vučić i Tači su jasno za dijalog, optimista sam

Slobodna Evropa 16.02.2018
Jasna je rešenost predsednika Srbije i Kosova, Aleksandra Vučića i Hašima Tačija, za nastavak dijaloga i oni su počeli razgovore o sklapanju pravno-obavezujućeg sporazuma o normalizaciji odnosa, ocenila je u Sofiji visoka predstavnica Evropske… »
Nemojte da nas vređate ili ponižavate! Dačić zagrmeo u Bugarskoj: Kontraproduktivno je da neki ministri inostranih poslova…

Nemojte da nas vređate ili ponižavate! Dačić zagrmeo u Bugarskoj: Kontraproduktivno je da neki ministri inostranih poslova…

Telegraf 16.02.2018
Između Slovenije i Hrvatske se vodi veliki granični spor. Kako to da ovo pravilo nije tada poštovano - zapitao je Dačić i dodao da bi s druge strane zamolio sve kolege da poštuju zajednički stav EU. Potpredsednik Vlade Srbije i ministar spoljnih… »
Vučić i tači već razgovaraju o sporazumu: Mogerini optimista po pitanju dogovora Beograda i Prištine

Vučić i tači već razgovaraju o sporazumu: Mogerini optimista po pitanju dogovora Beograda i Prištine

Telegraf 16.02.2018
Ja sam realno optimista da će to doneti rezultate do kraja našeg mandata, što je kraj 2019. godine, rekla je Mogerini. Šefica diplomatije EU Federika Mogerini kaže da očekuje da Beograd i Priština postignu pravno obavezujući sporazum o… »
Dačić u Sofiji poručuje: Bez arogantnih poruka i da se poštuje stav Evropske Unije

Dačić u Sofiji poručuje: Bez arogantnih poruka i da se poštuje stav Evropske Unije

Srbija danas 16.02.2018
"Nemojte da nas vređate ili ponižavate" Potpredsednik Vlade Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić, koji u Sofiji učestvuje na neformalnom sastanku ministara spoljnih poslova EU i država kandidata, poručio je da je apsolutno… »
Mogerini: Vučić i Tači su jasno za dijalog, optimista sam

Mogerini: Vučić i Tači su jasno za dijalog, optimista sam

N1 Info 16.02.2018
Jasna je rešenost predsednika Srbije i Kosova, Aleksandra Vučića i Hašima Tačija, za nastavak dijaloga i oni su počeli razgovore o sklapanju pravno-obavezujućeg sporazuma o normalizaciji odnosa, ocenila je u Sofiji visoka predstavnica Evropske… »
Dačić na neformalnom sastanku ministara EU u Sofiji

Dačić na neformalnom sastanku ministara EU u Sofiji

N1 Info 16.02.2018
Prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić učestvovao je u Sofiji na neformalnom sastanku ministara spoljnih poslova EU i država kandidata za članstvo, saopštio je Dačićev kabinet. Sastanak su organizovali visoka… »
Dačić u Sofiji: Počeo sastanak EU i država kandidata

Dačić u Sofiji: Počeo sastanak EU i država kandidata

Srbija danas 16.02.2018
Dačić danas u Sofiji neformalno sa kolegama iz Evropske unije. U Sofiji je danas počeo neformalni sastanak ministara spoljnih poslova EU i država kandidata, na kojem Srbiju predstavlja šef diplomatije Ivica Dačić. Sastanke u Gimnih formatu… »
Dačić u Sofiji na sastanku EU i država kandidata (foto)

Dačić u Sofiji na sastanku EU i država kandidata (foto)

Telegraf 16.02.2018
Sastanke u Gimnih formatu tradicionalno organizuje država članica koja predsedava Savetu EU, a od 1. januara je to Bugarska. U Sofiji je danas počeo neformalni sastanak ministara spoljnih poslova EU i država kandidata, na kojem Srbiju predstavlja šef… »

Vesti dana »