Povezane vesti
Šutanovac: Proširićemo pojas zaštite Makiškog polja
Blic 16.02.2018
Kandidat za gradonačelnika Beograda koalicije "Da oslobodimo Beograd", Dragan Šutanovac, izjavio je danas da će koalicija DS, SDS, NOVA, ZEP Zeleni" sprečiti, kako kaže, projekte i proširiti pojas zaštite Makiškog polja, od aktuelne vlasti čiji planovi… »
Šutanovac u kampanji u Makiškom polju: Vlast preti da uništi jedino izvorište pijaće vode u Beogradu
Kurir 16.02.2018
Kandidat za gradonačelnika Beograda koalicije "Da oslobodimo Beograd" Dragan Šutanovac izjavio je danas da aktuelna vlast planovima gradnje u Makiškom polju preti da uništi jedino izvorište pijaće vode u Beogradu i gradjane "osudi na flaširanu vodu", a… »
Šutanovac: Aktuelna vlast preti da uništi jedino izvorište pijaće vode u Beogradu
Telegraf 16.02.2018
On je dodao da će koalicija "Da oslobodimo Beograd" DS, SDS, NOVA, ZEP Zeleni" proširiti pojas zaštite Makiškog polja. Kandidat za gradonačelnika Beograda koalicije "Da oslobodimo Beograd" Dragan Šutanovac izjavio je danas da aktuelna vlast planovima… »
Vesti dana »
Srbiju zahvatio jak toplotni talas: RHMZ izdao narandžasti meteoalarm
Naslovi.ai pre 54 minutajoš 27 povezanih
Istorijski nizak vodostaj Dunava ugrozi plovidbu i energetiku
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 29 povezanih
SAD izvela jake udare na Iran kao odgovor na napad na američku bazu u Jordanu
Beta pre 2 satajoš 31 povezana
(Video) Srušen motel "Jezero" na Gazivodama! Sudski postupak u toku, oglasila se Kancelarija za KiM: "Kurtijeva politika je devastacija svega srpskog na Kosovu"
Blic pre 49 minutajoš 20 povezanih
Počela druga konstitutivna sednica Saveta REM-a, nastavlja se izbor predsednika
Blic pre 44 minutajoš 21 povezana



