Povezane vesti
Udala se Piksijeva ćerka
Večernje novosti 18.02.2018
Anja Stojković i francuski automobilista venčali se u Parizu. Par je pre godinu i po dobio ćerku Indiju Rouz, ali je tek sada dugogodišnju ljubav krunisao brakom. ĆERKA fudbalske legende Dragana Stojkovića Piksija lepa Anja i francuski automobilista… »
(Foto) stala na ludi kamen: Udala se Piksijeva ćerka za dugogodišnjeg partnera! O njenoj neobičnoj venčanici svi pričaju!
Kurir 18.02.2018
Anja Stojković, ćerka fudbalske legende Dragana Stojkovića Piksija i Snežane Stojković izgovorila je juče sudbnonosno "da" višegodišnjem partneru, Ugou Valenteu sa kojim ima ćerkicu Indiju Rouz. Opštinskom venčanju prisustvovala je porodica i… »
Udala se Piksijeva ćerka!
Mondo 18.02.2018
Anja Stojković venčala se sa francuskim automobilistom. Ćerka Dragana Stojkovića Piksija, Anja Stojković (27), udala se u Parizu u subotu. Venčanje je, po želji mladenaca, obavljeno u uskom krugu porodice i prijatelja. Anja je u maju 2016. objavila… »
Vesti dana »

Građani napustili zgradu Skupštine Čačka, novi protest zakazan za ponedeljak (VIDEO)
Danas pre 6 satijoš 3 povezane