Povezane vesti

"Vozio sam više od 180 kilometara na čas, platio sam astronomsku kaznu u Hrvatskoj!"

"Vozio sam više od 180 kilometara na čas, platio sam astronomsku kaznu u Hrvatskoj!"

Vesti online 18.02.2018
Predsednik RS Milorad Dodik potvrdio je da je platio kaznu zbog prekoračenja brzine na autoputu u Hrvatskoj, ali je odbacio tvrdnje da je tražio poseban tretman kada je krenuo u Karlovac prošle nedelje. Dodik je rekao da je u Hrvatskoj vozio više od… »
"Vozio sam više od 180 kilometara na čas, platio sam astronomsku kaznu u Hrvatskoj!"

"Vozio sam više od 180 kilometara na čas, platio sam astronomsku kaznu u Hrvatskoj!"

BK TV 18.02.2018
Predsednik RS Milorad Dodik potvrdio je da je platio kaznu zbog prekoračenja brzine na autoputu u Hrvatskoj, ali je odbacio tvrdnje da je tražio poseban tretman kada je krenuo u Karlovac prošle nedelje. Dodik je rekao da je u Hrvatskoj vozio više od… »
Dodik:Platio sam „astronomsku kaznu” u Hrvatskoj

Dodik:Platio sam „astronomsku kaznu” u Hrvatskoj

Politika 18.02.2018
BANjALUKA - Predsednik RS Milorad Dodik potvrdio je da je platio kaznu zbog prekoračenja brzine na autoputu u Hrvatskoj, ali je odbacio tvrdnje da je tražio poseban tretman kada je krenuo u Karlovac prošle nedelje. Dodik je rekao da je u Hrvatskoj… »
Dodik: Vozili smo 180, platili astronomsku kaznu

Dodik: Vozili smo 180, platili astronomsku kaznu

Mondo 18.02.2018
Predsednik RS Milorad Dodik potvrdio je da je platio kaznu zbog prekoračenja brzine na autoputu u Hrvatskoj. Foto: Vedran Ševčuk, mondo.ba Međutim, odbacio je tvrdnje da je tražio poseban tretman kada je krenuo u Karlovac prošle nedelje. Dodik je… »
Dodik: Platio sam astronomsku kaznu u Hrvatskoj zbog prekoračenja brzine

Dodik: Platio sam astronomsku kaznu u Hrvatskoj zbog prekoračenja brzine

Telegraf 18.02.2018
On je odbacio tvrdnje da je tražio poseban tretman kada je krenuo u Karlovac prošle nedelje. Predsednik RS Milorad Dodik potvrdio je da je platio kaznu zbog prekoračenja brzine na auto-putu u Hrvatskoj, ali je odbacio tvrdnje da je tražio poseban… »
Dodik potvrdio da je napravio saobraćajni prekršaj u Hrvatskoj: "Radar je zabeležio 180 km/h, platili smo kaznu"

Dodik potvrdio da je napravio saobraćajni prekršaj u Hrvatskoj: "Radar je zabeležio 180 km/h, platili smo kaznu"

Blic 18.02.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik potvrdio je da je platio kaznu zbog brze vožnje na autoputu u Hrvatskoj, ali je odbacio tvrdnje da je tražio poseban tretman kada je krenuo u Karlovac prošle nedelje. Dodik je, u Zalužanima gje je obišao… »

Vesti dana »