Povezane vesti

"Pozvao sam senatora da pomogne" (foto)

"Pozvao sam senatora da pomogne" (foto)

Mondo 18.02.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić preneo je večeras novinarima da je od američkog senatora Rona Džonsona tražio da pomogne u stabilizaciji regiona. Foto: Tanjug/Dimitrije Goll Vučić je precizirao da je pozvao senatora da zamoli kosovske Albance… »
"Pozvao sam senatora da zamoli Albance za spremnost na kompromis"

"Pozvao sam senatora da zamoli Albance za spremnost na kompromis"

RTV 18.02.2018
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras, treći put u samo osam meseci, sa američkim senatorom Ronom Džonsonom, koji ga je u više navrata nazivao ključnim liderom u regionu. Vučić je preneo novinarima da je od američkog… »
Vučić i Džonson: Strpljenje i fleksibilnost ključni za region

Vučić i Džonson: Strpljenje i fleksibilnost ključni za region

Večernje novosti 18.02.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i američki senator Ron Džonson saglasni su da su strpljenje i fleksibilnost ključne reči za rešavanje svih pitanja u regionu, pa i odnosa Beograda i Prištine. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i američki… »
U Beograd stigao američki senator koga bi "bilo dobro imati za prijatelja", a ovo su glavne teme razgovora s Vučićem

U Beograd stigao američki senator koga bi "bilo dobro imati za prijatelja", a ovo su glavne teme razgovora s Vučićem

Blic 18.02.2018
Američki senator i predsedavajući Podkomiteta za Evropu pri Odboru za spoljne poslove u američkom senatu Ron Džonson stiže danas u posetu Srbiji, gde će se oko 19 sati u vili "Mir" sastati sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Sagovornici… »
Vučić primio senatora Džonsona

Vučić primio senatora Džonsona

RTS 18.02.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je večeras, u vili "Mir", američkog senatora Rona Džonsona, a nakon razgovora planirano je obraćanje medijima. Aleksandar Vučić i Ron Džonson sastali su se već tri puta u proteklih osam meseci, a… »
Američki senator: Došao sam da čujem Vučića /foto

Američki senator: Došao sam da čujem Vučića /foto

Mondo 18.02.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je večeras, u vili Mir, američkog senatora Rona Džonsona. "Svaki dogovor mora biti pravedan za sve strane, mora uzeti u obzir budućnost svih", poručio je večeras američki senator Ron Džonson, posle… »

Vesti dana »