Povezane vesti
Dačić: Ko je voleo Tita i Slobu da glasa za Antića
Danas 19.02.2018
Šef diplomatije Ivica Dačić izjavio je večeras da Srbija želi u Evropsku uniju, ali je neprihvatljivo da uslov za članstvo bude da prizna nezavisnost Kosova i da vodi antirusku politiku. Nećemo da izdamo Kosovo i Republiku Srpsku, koju je Dejtonskim… »
Izbori u Beogradu Dačić: Ko je voleo Tita i Slobu sada da glasa za Antića
Večernje novosti 18.02.2018
Predsednik SPS Ivica Dačić pozvao je sve građane koji su, kako je rekao, voleli Josipa Broza Tita i Slobodana Miloševića da na beogradskim izborima 4. marta glasaju za kandidata koalicije SPS - Jedinstvena Srbija (JS) Aleksandra Antića. Predsednik… »
Dačić: Svi koji su voleli Tita da glasaju za nas
Blic 18.02.2018
Na izborima za Beograd ne smeju da pobede stranke koje ne mogu da garantuju stabilnost i Beograda i Srbije, rekao je danas predsednik SPS Ivica Dačić na izbornoj konvenciji liste SPS-JS. On je istovremeno imao poruku za predsednika SNS Aleksandra Vučića… »
Vesti dana »

Hapšenja Tomislava Momirovića, Gorana Vesića i drugih u istrazi pada nadstrešnice u Novom Sadu
Naslovi.ai pre 9 minutajoš 190 povezanih

Dačić kaže da je naredio da se 'zvučni topovi' vrate u magacine, ponudiće ih aerodromu
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 25 povezanih

Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel ostaje 196 dinara, benzin poskupeo na 179 dinara
Naslovi.ai pre 1 satjoš 27 povezanih

Tramp postavlja rok za mir u Ukrajini dok ruski napadi na Kijev odnose živote
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 52 povezane