Povezane vesti
I u Novom Sadu o izmenama Ustava
RTV 19.02.2018
NOVI SAD - U Gradskoj kući u Novom Sadu danas je održan drugi okrugli sto u okviru javne rasprave o Radnom tekstu amandmana na Ustav Srbije u oblasti pravosuđa koje je predložilo Ministarstvo pravde. Pomoćnik ministra pravde Čedomir Backović je istakao… »
Backović: Suština uspostavljanje odgovornog pravosuđa
N1 Info 19.02.2018
Pomoćnik ministra pravde Srbije Čedomir Backović izjavio je da su amandmani na delove Ustava o pravosuđu predloženi u skladu sa evropskim standardima Venecijanske komisije i da je njihova suština da se uspostavi nezavisnost pravosuđa i njegova… »
I Državno veće tužilaca protiv predloženih izmena Ustava
N1 Info 19.02.2018
Predloženi amandmani Ministarstva pravde na izmene Ustava Srbije u oblasti pravosuđa smanjuju dostignuti nivo samostalnosti javnog tužilaštva, saopštilo je Državno veće tužilaca i predložilo da se postojeći radni tekst amandmana povuče iz javne rasprave… »
Vesti dana »

Krenuli su da tuku nešto pre ponoći... Gori nebo nad Rusijom: Oboreno 147 ukrajinskih dronova!
Alo pre 3 minutajoš 14 povezanih

G7 izrazio podršku Izraelu: Iran označen kao izvor nestabilnosti
Večernje novosti pre 1 satjoš 17 povezanih

Trese se teheran, Tramp sprema nešto "mnogo veće"! Hitno kući sa samita g7, u Iranu panika: "Kako da se 10 miliona ljudi evakuiše?", Izrael raketiran celu noć
Kurir pre 3 minutajoš 13 povezanih

Policija u Novom Sadu udarala štitovima građane i studente, uveli odbornike vlasti u zgradu skupštine
Insajder pre 28 minutajoš 7 povezanih

Danas promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i malo svežije
Politika pre 53 minutajoš 14 povezanih