Povezane vesti
Belgijski novinar dobio boravišnu vizu
Vesti online 19.02.2018
Belgijski novinar Filip Bertinšan dobio je boravišnu vizu na godinu dana, kako je sam potvrdio za N1 danas popodne. Bertinšan je dospeo u javnost nakon izveštaja nevladine organizacije Reporteri bez granica da nije dobio produženje boravka, a zatim… »
Belgijski novinar dobio boravišnu vizu
RTS 19.02.2018
Filip Bertinšan, belgijski novinar, dobio je boravišnu vizu na godinu dana, nakon što se u medijima pisalo da mu preti proterivanje iz Srbije, pošto mu je navodno odbijen zahtev za produženje privremenog boravka. Prema izvorima Tanjuga u nadležnim… »
Savet Evrope upozorio na mogućnost proterivanja belgijskog novinara iz Srbije
Novi magazin 19.02.2018
Savet Evrope (SE) objavio je na onlajn platformi za zaštitu bezbednosti novinara upozorenje na mogućnost proterivanja belgijskog novinara Filipa Bertinšana iz Srbije. Upozorenje je objavljeno na inicijatvu partnerskih organizacija - Evropske federacije… »
Belgijski novinar dobio boravišnu vizu na godinu dana
Nova ekonomija 19.02.2018
Belgijski novinar Filip Bertinšan dobio je boravišnu vizu na godinu dana, nakon što se u medijima pisalo da mu preti proterivanje iz Srbije pošto mu je odbijen zahtev za produženje privremenog boravka. Bertinšan je za N1 rekao da je dobio boravišnu… »
Vesti dana »

MUP: Određeno zadržavanje do 12 sati za dva muškarca iz Sremske Mitrovice
Danas pre 8 satijoš 4 povezane

U Novom Sadu danas je Dan žalosti zbog smrti Vukašina Crnčevića: Sahrana u 16 sati na groblju u Zmajevu
Kurir pre 1 satjoš 6 povezanih