Povezane vesti
Članovi SPD odlučuju: Velika koalicija - da ili ne
Dnevnik 20.02.2018
BERLIN: Članovi Socijaldemokratske partije danas počinju da glasaju o tome da li će njihova stranka ući u veliku koaliciju sa Hrišćansko demokratskom unijom kancelarke Angele Merkel, piše Dojče vele i dodaje da će na adrese članova stranke stići pismo sa… »
Njemački SPD počeo s glasanjem o ulasku u koaliciju
Al Jazeera 20.02.2018
Od utorka do 2. marta 463.000 članova Socijaldemokratske partije Njemačke pismenim putem treba odlučiti o ulasku u 'Veliku koaliciju'. Članovi Socijaldemokratske partije Njemačke od utorka pismenim putem odlučuju o tome treba li stranka prihvatiti… »
Dojče vele: SPD bi mogao da odbaci veliku koaliciju
Novi magazin 20.02.2018
Oko 463.000 članova Socijaldemokratske partije Nemačke (SPD) najkasnije do 2. marta imaće priliku da odgovori na pitanje da li podržavaju veliku koaliciju sa Hrišćansko-demokratskom unijom (CDU) kancelarke Angele Merkel. Rezultat glasanja biće saopšten… »
Šta ako kažu „ne“?
Dojče vele 20.02.2018
Sada je kucnuo čas socijaldemokrata. Najkasnije danas (20. februar) na adrese članova stranke stići će pismo. U njemu će biti glasački listić sa odlučujućim pitanjem: Velika koalicija – da ili ne? Šta ako zaokruže „ne“? „Da li bi Socijaldemokratska… »
Vesti dana »
Vreme danas: Ujutru hladno, tokom dana sunčano, najviše 16 stepeni
Nedeljnik pre 1 satjoš 20 povezanih
Poljoprivrednici traže sastanak s Macutom jer sa "ministrom nema dogovora", tvrde da mlekare i dalje snižavaju cene
N1 Info pre 1 satjoš 9 povezanih
Memić: Stanica u Štrpcima jedna je od najtragičnijih rana novije istorije
PP media pre 1 satjoš 11 povezanih
Pakistan: U ratu smo s Avganistanom, ubijeno 55 pakistanskih vojnika, nekoliko zarobljenih
Danas pre 50 minutajoš 14 povezanih





