Povezane vesti

Tamara (21) pala sa 10. sprata u Beogradu pravo u smrt, majci pozlilo u stanu!

Tamara (21) pala sa 10. sprata u Beogradu pravo u smrt, majci pozlilo u stanu!

Telegraf 20.02.2018
Ne zna se da li se radi o padu ili samoubistvu. Na opštini Voždovac u ulici Borivoja Stevanovića broj 37, Tamara K. (21) nastradala je prilikom pada sa desetog sprata. "Bato, šta si to uradio? Zašto si me ostavio? Vrati se Uki, molim te": Krik… »
Tragedija na Voždovcu: Devojka (22) preminula nakon pada sa 10. sprata zgrade

Tragedija na Voždovcu: Devojka (22) preminula nakon pada sa 10. sprata zgrade

Blic 20.02.2018
Beograđanka T. K. (22) preminula je od posledica pada sa zgrade na Voždovcu, saznaje "Blic". Beživotno telo ženske osobe pronađeno je oko 13.50 sati ispred zgrade u Ulici Borivoja Stevanovića 37. Prema nepotvrđenim informacijama, devojka je… »
Samoubistvo u Beogradu: Devojka skočila kroz prozor stana na 10. spratu

Samoubistvo u Beogradu: Devojka skočila kroz prozor stana na 10. spratu

Večernje novosti 20.02.2018
Tamara K. (22) izvršila je samoubistvo u Beogradu oko 13.30 časova. Devojka je skočila kroz prozor porodičnog stana koji se nalazi na desetom spratu u Ulici Borivoja Stevanovića 37. Motiv suicida nije poznat i trebalo bi da bude utvrđen tokom… »
"Bato, šta si to uradio? Zašto si me ostavio? Vrati se Uki, molim te": Krik bliznakinje dečaka koji se obesio para dušu

"Bato, šta si to uradio? Zašto si me ostavio? Vrati se Uki, molim te": Krik bliznakinje dečaka koji se obesio para dušu

Telegraf 20.02.2018
- Bio je tih i često tužan. Nije se nikada i nikome žalio, ali svi smo znali da je to zbog toga što je ostao bez oca i što ga majka nije povela sa sobom. Tugovao je što ga niko neće... Možda je zato na likovnom crtao i bojio sve u crno, pa je… »

Vesti dana »