Povezane vesti

Celu noć dozivale mrtvog brata: Sestre svisnule od bola za Urošem (9) koji se obesio u šupi!

Celu noć dozivale mrtvog brata: Sestre svisnule od bola za Urošem (9) koji se obesio u šupi!

Kurir 20.02.2018
Od dolaska iz Bosne devojčice neprestano pitaju za Uroša. Plakale su celu noć, sve vreme dozivajući njegovo ime. Bilo je strašno slušati plač, kažu meštani Skele. Uroš mi se nikada nije žalio. Ne znam šta mu je bilo i zašto je uradio ovo. Ne… »
Ubio se zbog tuge za sestrom

Ubio se zbog tuge za sestrom

Vesti online 20.02.2018
Srbija je u šoku posle tragedije u Skeli kod Obrenovca gde se Uroš Dragojlović (9) obesio kanapom o gredu, navodno zbog tuge za majkom i sestrom bliznakinjom koju je majka odvela sa sobom nakon što se preudala u Bosnu i Hercegovinu! Dečakovo telo… »
Tužna povorka kod Obrenovca: Dečak koji se obesio sahranjen pored oca

Tužna povorka kod Obrenovca: Dečak koji se obesio sahranjen pored oca

Blic 20.02.2018
Uroš D. (9) koji se obesio u subotu zbog tuge za porodicom, sahranjen je pokraj svog oca koji je pre četiri godine stradao u saobraćajnoj nesreći. Nesrećni dečak sahranjen je u belom kovčegu, a na njegovom grobnom mestu ostavljen je beli krst. Kako… »
Mali Uroš sahranjen danas u belom kovčegu: Na rukama ga nosili od kuće do groblja

Mali Uroš sahranjen danas u belom kovčegu: Na rukama ga nosili od kuće do groblja

Kurir 20.02.2018
Devetogodišnji Uroš Dragojlović sahranjen je danas na lokalnom groblju kod sela Skela. Dečak sahranjen u belom kovčegu, a od kuće do lokalnog groblja kovčeg su nosili na rukama. Dete su na večni put ispratili majka, sestre, baba, deda, rodbina i… »
Tuga kod Obrenovca sestra bliznakinja doziva dečaka koji se obesio: Bato, zašto si me ostavio? Vrati se Uki, molim te..."

Tuga kod Obrenovca sestra bliznakinja doziva dečaka koji se obesio: Bato, zašto si me ostavio? Vrati se Uki, molim te..."

Večernje novosti 20.02.2018
Nakon što je Uroš Dragojlović (9) iz sela Skela, izvršio samoubistvo, svi traže krivca. Centar za socijalni rad: Nismo obavešteni da ga je majka napustila. Majka i sestre došle iz Bosne. GRADSKI centar za socijalni rad u Beogradu nije bio upoznat… »

Vesti dana »