Povezane vesti

Grabar-Kitarović: Pokušali su spriječiti Vučićevu posjetu

Grabar-Kitarović: Pokušali su spriječiti Vučićevu posjetu

Al Jazeera 20.02.2018
Grabar-Kitarović ocijenila je susret s Vučićem kao veliki iskorak u odnosima Hrvatske i Srbije, koji su godinama bili u dubokoj stagnaciji. Hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović izrazila je žaljenje zbog "otvorenih pokušaja" da se spriječi… »
"Bilo otvorenih pokušaja da se spreči Vučićeva poseta Hrvatskoj"

"Bilo otvorenih pokušaja da se spreči Vučićeva poseta Hrvatskoj"

Vesti online 20.02.2018
Žao mi je što su neki želeli da osujete posetu predsednika Srbije Aleksandra Vučića Hrvatskoj, rekla je hrvatska predsednica Kolinda Grabar Kitarović. - Neki su možda bili, pa i razumljivo skeptični, poneseni više emocijama nego razumom, ali… »
Grabar-Kitarović: Bilo je otvorenih pokušaja da se spreči Vučićeva poseta

Grabar-Kitarović: Bilo je otvorenih pokušaja da se spreči Vučićeva poseta

Slobodna Evropa 20.02.2018
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović izjavila je u intervjuu zagrebačkom nedeljniku Globusu da je bilo otvorenih pokušaja da se spreči poseta predsednika Srbije Aleksandra Vučića Zagrebu i da ne dodje do pomaka u odnosima dve zemlje, ali i… »
Grabar Kitarović: Bilo otvorenih pokušaja da se spreči poseta Vučića

Grabar Kitarović: Bilo otvorenih pokušaja da se spreči poseta Vučića

RTS 20.02.2018
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar Kitarović kaže da je bilo otvorenih pokušaja da se osujeti poseta predsednika Srbije Aleksandra Vučića Hrvatskoj i da joj je žao zbog toga. "Žao mi je što su neki želeli da osujete posetu predsednika Srbije… »
Kitarović o pokušajima da se spreči poseta Vučića

Kitarović o pokušajima da se spreči poseta Vučića

Mondo 20.02.2018
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović kaže da je bilo otvorenih pokušaja da se osujeti poseta predsednika Srbije Aleksandra Vučića Hrvatskoj i da joj je žao zbog toga. Foto: FOTO TANJUG / DIMITRIJE GOLL "Žao mi je što su neki želeli da… »
Grabar Kitarović: Neki su želeli da osujete posetu Vučića

Grabar Kitarović: Neki su želeli da osujete posetu Vučića

N1 Info 20.02.2018
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović izjavila je u intervjuu zagrebačkom nedeljniku Globusu da je bilo otvorenih pokušaja da se spreči poseta predsednika Srbije Aleksandra Vučića Zagrebu i da ne dođe do pomaka u odnosima dve zemlje, ali i… »
Kolinda priznala: Hteli su da spreče Vučićev dolazak u Hrvatsku, žao mi je zbog toga!

Kolinda priznala: Hteli su da spreče Vučićev dolazak u Hrvatsku, žao mi je zbog toga!

BK TV 20.02.2018
Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović kaže da je bilo otvorenih pokušaja da se osujeti poseta predsednika Srbije Aleksandra Vučića Hrvatskoj i da joj je žao zbog toga. "Žao mi je što su neki želeli da osujete posetu predsednika Srbije… »
Predsednica Hrvatske priznala: Bilo otvorenih pokušaja da se spreči poseta Vučića

Predsednica Hrvatske priznala: Bilo otvorenih pokušaja da se spreči poseta Vučića

Srbija danas 20.02.2018
"Posetu predsednika Vučića dugo smo pripremali, upravo u nameri da postignemo iskorak" Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović kaže da je bilo otvorenih pokušaja da se osujeti poseta predsednika Srbije Aleksandra Vučića Hrvatskoj i da joj je… »
Kolinda Grabar Kitarović priznala: U Hrvatskoj je bilo pokušaja da se poseta Aleksandra Vučića spreči!

Kolinda Grabar Kitarović priznala: U Hrvatskoj je bilo pokušaja da se poseta Aleksandra Vučića spreči!

Telegraf 20.02.2018
Hrvatska predsednica kaže da u srpskom predsedniku Vučiću ima dobrog sagovornika i da njihov susret znači veliki iskorak u odnosima između Hrvatske i Srbije, koji su godinama bili u dubokoj stagnaciji. Predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović… »

Vesti dana »