Povezane vesti
Restitucijom vlasnicima do sada vraćeno 6.000 objekata
Radio 021 21.02.2018
Bivšim vlasnicima i naslednicima oduzete imovine u Srbiji do sada je vraćeno 6.056 objekata, pokazuju najnoviji podaci Agencije za restituciju. Prema podacima objavljenim na sajtu Agencije, površina vraćenih poslovnih prostora, zgrada i stanova je… »
Naslednicima oduzete imovine vraćeno 6.056 objekata
RTV 21.02.2018
BEOGRAD - Bivšim vlasnicima i naslednicima oduzete imovine u Srbiji do sada je vraćeno 6.056 objekata, pokazuju najnoviji podaci Agencije za restituciju. Prema podacima objavljenim na sajtu Agencije, površina vraćenih poslovnih prostora, zgrada i stanova… »
Vesti dana »

Održani protesti u Nišu i Novom Sadu: Okupljanja u više gradova u Srbiji (foto, video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

(Foto): Sanirana oštećenja na zgradi tužilaštva nakon sinoćnog protesta u Valjevu, oglasilo se Ministarstvo pravde: "Niko ne sme biti iznad zakona"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Američki državni sekretar marko Rubio: "Svi su se saglasili da je najbolji način da se okonča ovaj sukob potpuni mirovni sporazum"
Kurir pre 1 satjoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Vremeplov: Postavljen kamen temeljac zgrade Narodnog pozorišta u Beogradu
RTV pre 3 satajoš 1 povezana