Povezane vesti
Beograđani, evo gde možete pronaći posao
Kamatica 21.02.2018
Filijala za grad Beograd Nacionalne službe za zapošljavanje pozvala je nezaposlene sugrađane na veliki Beogradski sajam zapošljavanja i praksi, koji će biti održan 21. februara 2018. godine u Domu omladine Beograda, od 10 do 16 sati. Ponudu slobodnih… »
Sajam zapošljavanja: Prilika za oko 3.000 ljudi da nađu posao
Večernje novosti 21.02.2018
Ponudu slobodnih poslova na sajmu danas predstavlja 117 firmi, kojima je potrebno preko 3.098 radnika različitih profila i stepena kvalifikacija. Sajam zapošljavanja na kojem se predstavlja skoro 120 poslodavaca sa ponudom za oko 3.000 radnih mesta… »
Beogradski sajam zapošljavanja, šansa za 3.000 nezaposlenih
RTS 21.02.2018
Na Beogradskom sajmu zapošljavanja i praksi u Domu omladine 110 firmi ponudilo je više od 3.000 slobodnih radnih mesta. Najtraženiji su bili mesari, konobari, kuvari, automehaničari, vozači autobusa, građevinski i radnici obezbeđenja ali i programeri… »
Vesti dana »

Ruska služba: 'Evropska unija sprema 'Majdan' u Srbiji'; Brisel: 'To je laž'
BBC News pre 1 satjoš 17 povezanih

FOTO: Novosadski student sa lancima na nogama odveden na očevu sahranu
Radio 021 pre 38 minutajoš 4 povezane

Ugašen požar u skladištu goriva nuklearke Zaporožje; Napad na Kirovogradsku oblast, prekinuta struja, poremećena železnica
RTS pre 33 minutajoš 11 povezanih