Povezane vesti
Bokanjuz: Crnogorski brod u karantinu u Grčkoj zbog smrti člana posade
RTS 21.02.2018
Trgovački brod kojim upravlja kompanija registrovana u Crnoj Gori stavljen je u karantin u Grčkoj zbog smrti kuvara. Kako prenosi portal Bokanjuz, pozivajući se na grčke medije, trgovački brod "Blue Tune" kojim upravlja kompanija "Mastermind… »
Crnogorski brod stavljen u karantin u Grčkoj nakon što je kuvar preminuo, sumnja se na zaraznu bolest!
BK TV 21.02.2018
Trgovački brod kojim upravlja kompanija registrovana u Crnoj Gori stavljen je u karantin u Grčkoj, zbog smrti kuvara. Kako prenosi portal Bokanews, pozivajući se na grčke medije, trgovački brod "Blue Tune" kojim upravlja kompanija "Mastermind… »
Drama na moru! Crnogorski brod u karantinu u grčkoj: Izbila nepoznata bolest, kuvar preminuo
Kurir 21.02.2018
Trgovački brod "Blue Tune" kojim upravlja kompanija iz Kotora, zaustavljen je i stavljen u karantin u grčkoj luci Agios Nikolaos u Korintskom zalivu. Sumnja se da je među njegovom posadom izbila za sada neutvrđena zarazna bolest. Jedan član posade broda… »
Misteriozna bolest na brodu kotorske kompanije!
Mondo 21.02.2018
Trgovački brod „Blue Tune“ kojim upravlja kompanija „Mastermind Shipmanagement“ d.o.o. iz Kotora, zaustavljen je i stavljen u karantin u grčkoj luci Aghios Nikolaos u Korintskom zalivu. Foto: MONDO, Lana Stošić ilustracija Boka news javlja da se sumnja… »
Vesti dana »

BIRN: Srbija u Izrael izvezla više municije za prvih šest meseci 2025. nego tokom cele rekordne prošle godine
Nova pre 10 satijoš 9 povezanih

Ukrajina se bori protiv stranih plaćenika dok Rusija pojačava napade dronovima i raketama na istoku
Naslovi.ai pre 1 satjoš 28 povezanih

Završena rekonstrukcija Trga Nikole Pašića, puštanje saobraćaja zavisi od uklanjanja šatora
Slobodna Evropa pre 4 satijoš 26 povezanih