Povezane vesti
Karamarko: Šta hoće Pupovac?
Vesti online 21.02.2018
Bivši predsednik HDZ Tomislav Karamarko napao je predsednika SDSS, SNV i poslanika Milorada Pupovca na društvenim mrežama zbog Pupovčeve izjave da su prava Srba u Hrvatskoj najviše narušena dok je Karamarko bio na vlasti i vodio HDZ. - Bilo bi dobro… »
Karamarko napao Pupovca na društvenim mrežama zbog izjave o pravima Srba u Hrvatskoj
Telegraf 21.02.2018
Karamarko navodi i da Pupovac smatra da je oslobađajuća presuda generalima Markaču i Gotovini događaj koji je bitno ugrozio manjinska srpska prava i slobode. Bivši predsednik HDZ Tomislav Karamarko napao je danas predsednika SDS S, SNV i poslanika… »
Karamarko: Šta hoće Pupovac?
RTS 21.02.2018
Bivši predsednik HDZ Tomislav Karamarko napao je predsednika SDSS, SNV i poslanika Milorada Pupovca na društvenim mrežama zbog Pupovčeve izjave da su prava Srba u Hrvatskoj najviše narušena dok je Karamarko bio na vlasti i vodio HDZ. "Bilo bi dobro… »
Vesti dana »

Student o 15. martu: Ne pozivamo ni na kakvo nasilje, verujemo da narod neće nasesti na provokacije
N1 Info pre 1 satjoš 26 povezanih

Beograd: Prosvetari pokušali da dostave zahteve reprezentativnim sindikatima, niko ih nije primio
Novi magazin pre 5 satijoš 14 povezanih

Studenti: Protest 15. marta nije finalni skup, ostajemo u blokadama dok se ne ispune zahtevi
Beta pre 7 satijoš 8 povezanih

Anketna komisija iznela podatke o ključnim partnerima države na projektu rekonstrukcije Železničke stanice
Nova pre 5 satijoš 8 povezanih

Tramp: SAD će odgovoriti na uzvratne carine koje je uvela EU na čelik i aluminijum
RTV pre 1 satjoš 54 povezane