Povezane vesti

Brnabić o novom aranžmanu s MMF: Finansijska podrška nam ne treba čak ni iz predostrožnosti

Brnabić o novom aranžmanu s MMF: Finansijska podrška nam ne treba čak ni iz predostrožnosti

Insajder 22.02.2018
Srbija pregovara s Međunarodnim monetarnim fondom (MMF) o novom aranžmanu koji će verovatno biti ugovoren, ali neće biti finansijski, rekla je danas premijerka Ana Brnabić. "Mislim da je realnije da ćemo imati još jedan aranžman sa MMF-om nego da… »
Brnabić: Realno je da ćemo imati još jedan aranžman sa MMF-om

Brnabić: Realno je da ćemo imati još jedan aranžman sa MMF-om

Nova ekonomija 22.02.2018
Srbija pregovara sa Međunarodnim monetarnim fondom (MMF) o novom aranžmanu koji će verovatno biti ugovoren, ali neće biti finansijski, kazala je danas premijerka Ana Brnabić. "Mislim da je realnije da ćemo imati još jedan aranžman sa MMF-om nego… »
Brnabić: Realniji novi aranžman sa MMF -om, ali ne finansijski

Brnabić: Realniji novi aranžman sa MMF -om, ali ne finansijski

Blic 22.02.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se razgovara o novom aranžmanu sa MMF i da je u ovom trenutku realnije da će Srbija imati još jedan aranžman. Kako je istakla, apsolutno je realno da aranžman neće biti finansijski zato što Srbiji… »
Brnabić: Realan je novi aranžman sa MMF-om

Brnabić: Realan je novi aranžman sa MMF-om

N1 Info 22.02.2018
Srbija pregovara sa Medjunarodnim monetarnim fondom (MMF) o novom aranžmanu koji će verovatno biti ugovoren, ali neće biti finansijski, kazala je danas premijerka Ana Brnabić. "Mislim da je realnije da ćemo imati još jedan aranžman sa MMF-om nego… »
Brnabić: Srbija će verovatno imati novi aranžman sa MMF-om ali neće biti finansijski

Brnabić: Srbija će verovatno imati novi aranžman sa MMF-om ali neće biti finansijski

Novi magazin 22.02.2018
Srbija pregovara sa Međunarodnim monetarnim fondom (MMF) o novom aranžmanu koji će verovatno biti ugovoren, ali neće biti finansijski, kazala je danas premijerka Ana Brnabić. "Mislim da je realnije da ćemo imati još jedan aranžman sa MMF-om nego… »
Brnabić: Realnije je da ćemo imati novi aranžman sa MMF-om

Brnabić: Realnije je da ćemo imati novi aranžman sa MMF-om

Danas 22.02.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je u ovom trenutku realnije da će Srbija imati novi aranžman sa Međunarodnim monetarnim fondom (MMF), nego da neće. Brnabić je u Sava centru rekla da u tom slučaju aranžman sa MMF neće biti… »

Vesti dana »