Povezane vesti
Šta čeka Boaćija u Kini? Gigant, Kapelo i kopačke Brazilca od 50.000.000 evra
Mozzart sport 22.02.2018
Napadač Crvene zvezde pred vratima jednog od najbogatijih klubova Kine. Izgleda da je Kina bila suđena Ričmondu Boaćiju... Pošto u januaru nije stigla zadovljavajuća ponuda sa zapada Evrope, na pragu Boaćijevog autograma je jedan od najbogatijih i… »
Kinezi poslali ponudu za Boaćija, Zvezda još neodlučna
Vesti online 22.02.2018
Napadač Crvene zvezde Ričmond Boaći nalazi se pred selidbom u Kinu. Fudbaler iz Gane je tokom januarskog prelaznog roka bio dovođen u vezu sa brojnim klubovima, ali je zbog povrede na pripremama ostao u Ljutice Bogdana. Sada je stigla ponuda od… »
Zvezda sutra prodaje Boaćija za 5.500.000 evra?
Mozzart sport 22.02.2018
Crveno-beli na dobrom putu da reše goruće finansijske probleme, ponuda je na stolu. Takav epilog je mogao da se nasluti još posle bazičnih priprema u Antaliji, ali sada je definitivno jasno da je najbolji strelac Crvene zvezde Ričmond Boaći blizu velikog… »
Vesti dana »
Još danas relativno toplo u Novom Sadu i sunčani intervali, od sutra pogoršanje vremena
Radio 021 pre 1 satjoš 11 povezanih
Hitna pomoć: Dve saobraćajne nesreće u Beogradu, dve osobe teže povređene
Danas pre 29 minutajoš 9 povezanih
Ponoš: Firma iz Emirata može da kupi NIS, samo je pitanje čijim parama - svojim ili našim
N1 Info pre 13 minutajoš 5 povezanih




