Povezane vesti
Lift platforma za osobe sa invaliditetom u zgradi opštine Savski venac
Studio B 22.02.2018
U zgradi opštine Savski venac postavljen je lift platforma za osobe sa invaliditetom i potpisan je Sporazum o saradnji te opštine i Nacionalne organizacije osoba sa invaliditetom. Predsednica opštine Irena Vujović kaže da je unapređenje kvaliteta života… »
Vujović: Sugrađani sa invaliditetom da žive život bez barijera (foto)
Srbija danas 22.02.2018
Puštena u rad lift platforma. U cilju poboljšanja socijalno-ekonomskog statusa i drugih prava osoba sa invaliditetom, kao i njihove što uspešnije integracije u radne i životne procese, danas je potpisan sporazum o saradnji između Opštine Savski venac i… »
Vesti dana »
Srbija produžila zabranu izvoza nafte, Mol za četiri dana treba od Gazproma da preuzime NIS, ali još nema potvrde
Bloomberg Adria pre 6 minutajoš 198 povezanih
Izraelci protivreče trampu, senzacionalno otkriće o napadu koji je uzdrmao planetu: "Nismo iznenađeno, Amerikanci su znali, oni su sve koordinisali!"
Kurir pre 36 minutajoš 36 povezanih
Fond PIO objavio rang-liste za besplatnu rehabilitaciju penzionera u banjama
NIN pre 3 satajoš 23 povezane
Vlada usvojila predlog Zakona o zaštiti potrošača: Trgovci će morati da ažuriraju cenovnik u realnom vremenu
Danas pre 40 minutajoš 17 povezanih



