Povezane vesti

Nosila antidoping majicu, pala na doping testu!

Nosila antidoping majicu, pala na doping testu!

Mondo 23.02.2018
Ruska olimpijka, takmičarka u bobu, Nadežda Sergejeva "pala" na doping testu. Primećena kako nosi majicu sa natpisom: "Ja se ne dopingujem, ja sam za sport". Foto: Guliver/Getty Images/Clive Mason Četvrti slučaj dopinga tokom Zimskih olimpijskih… »
Ponovo doping u Pjongčangu i ponovo Rusi

Ponovo doping u Pjongčangu i ponovo Rusi

Mozzart sport 23.02.2018
U uzorku članice boba-dvoseda nađen trimetazidin. Samo dan nakon što je mešovitom paru u karlingu oduzeta bronza zbog dopingovanja "jače polovine", Aleksandra Krušeljnickog, u ruski tim u Pjongčangu stigla je nova optužba za uzimanje nedozvoljenih… »
Drugi slučaj dopinga ruskih sportista u Pjongčangu

Drugi slučaj dopinga ruskih sportista u Pjongčangu

Slobodna Evropa 23.02.2018
Predsednik Bob saveza Rusije rekao je danas da je reprezentativka te zemlje Nadežda Sergejeva pala na doping testu na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu. Aleksandar Zubkov je naveo da je uzorak koji je dala Sergejeva u nedelju bio pozitivan na… »
Drugi slučaj dopinga ruskih sportista u Pjongčangu

Drugi slučaj dopinga ruskih sportista u Pjongčangu

Sportski žurnal 23.02.2018
Predsednik Bob saveza Rusije rekao je da je reprezentativka te zemlje Nadežda Sergejeva pala na doping testu na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu. Aleksandar Zubkov je naveo da je uzorak koji je dala Sergejeva u nedelju bio pozitivan na zabranjenu… »

Vesti dana »