Povezane vesti
Gambija preispituje odluku o povlačenju priznanja nezavisnosti Kosova: Srbija izuzetno zahvalna
Srbija danas 23.02.2018
Naša zemlja na putu još jedne diplomatske pobede. Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Maja Gojković zahvalila je danas ministru inostranih poslova Gambije Usainu Darbou na najavi ponovnog razmatranja odluke o priznanju jednostrano proglašene… »
Gambija preispituje odluku o kosovskoj nezavisnosti
Radio 021 23.02.2018
Predsednica Skupštine Maja Gojković zahvalila je šefu diplomatije Gambije Usainu Darbou na najavi ponovnog razmatranja odluke o priznanju nezavisnosti Kosova. Ona je navela da se Srbija nada pozitivnim vestima, u skladu sa međunarodnim pravom i u… »
Dačić predložio Gambiji da preispita odluku o Kosovu
N1 Info 23.02.2018
Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić izjavio je danas posle razgovora sa šefom gambijske diplomatije Usainom Darbom da je predložio da Gambija preispita odluku iz 2009. godine o priznavanju nezavisnosti Kosova. Dačić je na konferenciji za štampu… »
Dačić zamolio da Gambija preispita odluku o priznanju Kosova (foto)
Telegraf 23.02.2018
Ministar inostranih poslova Gambije Usainu Darbo rekao je da Gambija od kako ima novu vlast razmatra odluke koje je donela prethodna vlada, jer, kako je rekao, smatra da nisu bile sprovedene odgovarajuće procedure. Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica… »
Vesti dana »
„Lažne ankete“: Tramp odbacuje istraživanja javnog mnjenja o padu podrške ratu protiv Irana
Danas pre 7 satijoš 5 povezanih
UKRAJINSKA KRIZA Putin proglasio prekid vatre tokom obeležavanja Dana pobede; Zelenski "utišava" oružje u ponoć 6. maja
RTV pre 36 minutajoš 1 povezana
U Lajpcigu automobilom uleteo u masu ljudi: Dvoje poginulo, 22 povređeno
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Napetosti u Ormuskom moreuzu: Tramp tvrdi da je Amerika pogodila sedam iranskih čamaca
Danas pre 8 satijoš 1 povezana





